پنج‌شنبه 6th دسامبر 2012 , ساعت: 07:12کد مطلب : 31430 نسخه قابل چاپ
هشدار محمد رضا باهنر به محمود احمدی نژاد

برای دریافت بودجه از دولت مامور و مسئول نمی فرستیم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای دریافت بودجه از دولت مامور و مسئول نمی فرستیم، گفت: دولت باید دقت می‌کرد ما ۱۵ آذر منتظر بودجه بودیم، توصیه می کنیم در اسرع وقت بودجه را تقدیم کنند.

به گزارش مهر، محمدرضا باهنر، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم اربعین آیت الله انواری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۱۵ آذر منتظر بودجه بودیم، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ابوترابی فرد برای پیگیری بودجه سال ۹۲ از سوی مجلس مامور شده است، گفت: ماموریت خاصی نیست و دولت باید لایحه بودجه را ارائه کند.

وی گفت: ما مامور و مسئول نمی فرستیم، دولت باید دقت می کرد و توصیه می کنیم در اسرع وقت بودجه را تقدیم مجلس کنند.

باهنر در پاسخ به این سوال که آیا جبهه پیروان دیداری با آیت الله یزدی داشته است گفت: دیداری نداشتیم و چنین برنامه ای هم نداریم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار داشت: کمیته سیاسی جبهه پیروان در حال رایزنی است، برای برنامه های انتخابات ریاست جمهوری با افراد مصلح رایزنی می کنیم اما هنوز به جمع بندی نرسیده ایم.

وی همچنین در خصوص دیدار انتخاباتی اش با ولایتی گفت: ما دیدارهای زیادی در مجمع و جاهای دیگری با هم داریم و با هم ناهار هم می خوریم.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.