چهارشنبه 21st آگوست 2013 , ساعت: 12:08کد مطلب : 49748 نسخه قابل چاپ
وزیر کشور:

برای ایجاد احزاب حرفه ای تلاش خواهم کرد

وزیر کشور با اشاره به شروع به کار خود در وزارت کشور از ارزیابی اولیه برای تغییر ساختار وزارت کشور با توجه به رویکرد روحانی خبر داد و اعلام کرد پس از این تغییر ساختار این وزارت  مدیران وزارت کشور و استانداران انتخاب خواهند شد.

به گزارش مهر عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع کارش در ورزارت کشور گفت: ما در حال ارزیابی اولیه هستیم و انشاءالله بتوانیم بر مبنای آن ارزیابی ها هم یک تغییری  در ساختار وزارت کشور ایجاد کنیم آن هم تغییراتی با توجه به رویکرد آقای روحانی و سپس بتوانیم همکارانمان را بر مبنای آن انتخاب کنیم.

وی افزود: رویکرد ما توسعه محوری در وزارت کشور است و همکاران جدیدمان را اول در ستاد و بعد در استانها تعیین خواهیم کرد.

رحمانی فضلی همچنین در مورد رویکرد وزارت کشور نسبت به احزاب و احیای خانه احزاب گفت: ما در جهت قانونمند کردن، شفاف کردن و پاسخگو بودن و ضابطه مند کردن احزاب تلاش خواهیم کرد.

وی گفت: نیت ما این است احزاب حرفه ای در کشور قوت پیدا کند و در برنامه ام نشست های دوره ای با مسئولان احزاب خواهم گذاشت.

وزیر کشور در مورد تغییر استانداران گفت: در ارزیابی های اولیه شاخص هایی را تدوین کرده ایم که بر مبنای آن شاخص ها استانداران را انتخاب خواهیم کرد.

خاطرنشان می شود روحانی در سخنان خود از نبود احزاب حرفه ای و قوی در کشور انتقاد کرده بود.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.