پنج‌شنبه 24th ژانویه 2013 , ساعت: 12:01کد مطلب : 35185 نسخه قابل چاپ
مشاور پیشین احمدی‌نژاد در امور زنان:

با وزیر شدن زن‌ها مخالفم!

زهره طبیب زاده نوری رئیس سابق مرکز امور زنان ریاست جمهوری ، مشاور پیشین احمدی نژاد و عضو جبهه پایداری و نماینده مجلس نهم در پاسخ این سوال که:’نظر شما در مورد بر کناری تنها وزیر زن در کابینه چیست؟’ به روزنامه رسالت گفت:

این موضوع احتیاج به بحث اساسی دارد. من اصلا با حضور زنان در کابینه به عنوان وزیر موافق نیستم. با مسئولیت گرفتن خانم‌ها در عرصه کلان مدیریتی مثل وزارت مخالف هستم. آن‌وقت چه بگویم؟! حالا شما در مورد برکناری تنها زن کابینه سئوال می‌کنید. من اصلا با کل این مسئله مخالفم.


حوزه :
  1. ali manly

    کبوتر با کبوتر کند پرواز. امثال طالبانیهایی که در لباس مذهب در آمده اند مابین سنتیها زیاد است اما روند این ۲۰ سال را ببینید چگونه دستشان دارد رو میشود. و نفوذ غیر عقلانیشان و تعدادشان حتا زیر چوب و چماق کمتر وکمتر شده. شاید زنان آخوندها باید بخواهند چرا آنها نمیتوانند مجتهد شوند و این جنبش را در قم بوجود آورند شاید امثال مکارم کمی عاقلتر شوند.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.