چهارشنبه ۳۰ام فروردین ۱۳۹۱ , ساعت: ۱۰:۰۱کد مطلب : 5982 نسخه قابل چاپ
اظهار نظر فوتبالی سردار نقدی

با نماز شب می توانیم برزیل را هم شکست دهیم

سردار محمدرضا نقدی در اولین جلسه شورای عالی بسیج ورزشکاران مدعی شد:«هرچه به ایمان نزدیک شویم به موفقیت نزدیک‌تر می‌شویم و اگر روزی تیم فوتبالی داشته باشیم که بازیکنان آن نماز شب بخوانند و با وضو و به نیت برافراشتن پرچم اسلام به میدان بروند، می‌توانیم تیم فوتبال برزیل را هم شکست دهیم.»

به گزارش ایلنا،  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تبیین مفهوم جامعه ورزشی ـ اسلامی گفت: موفقیت در بسیج ورزشکاران به میزان حاکمیت دین و معنویت در عرصه ورزش است و تحقق هدف فوق به معنی موفقیت ورزش در خود ورزش است که راه تسخیر سطوح اول ورزش در دنیا را میسر می‌کند.

وی با تاکید بر لزوم کاهش بداخلاقی‌ها، گزینش اصلح در رقابت‌ها، کنار رفتن روابط ناعادلانه و … در ورزش تصریح کرد: اگر فرهنگ بسیج را در ورزش پیاده کنیم، می‌توانیم در صدر رتبه‌های ورزش جهان قرار بگیریم و سکوهای قهرمانی را فتح کنیم؛ به همان دلیل که در دفاع، سیاست و علم نیز توانستیم موفق شویم.

 


حوزه :
  1. ناشناس

    hehheeeeeeh tanze khobi bod

  2. NoOne

    من از اون نمازا دوست دارم بخونم که برزیل می خونن

  3. احمد

    طنز نیست . فکر تزریق شده از ناحیه روحانیون حاکم است برای توجیه صلاحیت آنان برای تصدی هر کار . چون آنان نماز میخوانند و گاه نماز شب ، پس صلاحیت تصدی هر کاری را دارند و از هر فردی برای انجام هر کاری توانا ترند . دادن آمار دروغ برای پیشرفت کشور در هر زمینه و توهم رهبری مسلمانان جهان و ادعای صلاحیت اداره دنیا هم ، نتیجه آن است.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.