یکشنبه 19th ژانویه 2014 , ساعت: 04:01کد مطلب : 58265 نسخه قابل چاپ
47 زندانی سیاسی خطاب به مهدی کروبی

با صبر و استقامت ستودنی خود در مقابل خداوند، ملت و تاریخ سربلند هستید

در پی درگذشت، خواهر مهدی کروبی، ۴۷ زندانی سیاسی در پیامی به این رهبر  محصور جنبش سبز و خانواده وی تسلیت گفتند.

 فاطمه کروبی همسر مرحوم حجت السلام و المسلمین ملکی و فرزند دوم شیخ مجاهد احمد کروبی صبح روز جمعه درگذشت.

 به گزارش کلمه، متن این پیام تسلیت به شرح زیر است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای مهدی کروبی

درگذشت خواهر گرامیتان را به جنابعالی تسلیت عرض می کنیم.

ما زندانیان سیاسی، مظلومیتی که شما در این سالها تحمل کرده اید و شرایط سخت و طاقت فرسایی را که در آن به سر می برید به خوبی درک می کنیم. طبعا این موقعیت سختی مصیبت وارده را دو چندان می کند اما بدون تردید جنابعالی با صبر و استقامت ستودنی خود در مقابل خداوند متعال، ملت و تاریخ سربلند بوده و هستید که ان الله مع الصابرین.

 

برای جنابعالی صبر و برای آن مرحومه آرامش ابدی در جوار رحمت بی منتهای الهی مسألت داریم.

 

امضاء کنندگان به ترتیب حروف الفبا:

 

۱- حسن اسدی زیدآبادی

 

۲-امیر اسلامی

 

۳-محمد سجاد احمدی

 

۴-اکبر امینی ارمکی

 

۵- رضا انتصاری

 

۶- مسعود باستانی

 

۷- سید محمود باقری

 

۸-عماد بهاور

 

۹-امید بهروزی

 

۱۰-سیدعلیرضا بهشتی

 

۱۱- قربان بهزادیان نژاد

 

۱۲- سیدمصطفی تاجزاده

 

۱۳- نادر جانی

 

۱۴-امین چالاکی

 

۱۵- مهدی خدایی

 

۱۶- مصطفی دانشجو

 

۱۷- محمد داوری

 

۱۸- مجید دری

 

۱۹- هوتن دولتی

 

۲۰- محمدصادق ربانی املشی

 

۲۱- علیرضا رجایی

 

۲۲- محمد رضایی

 

۲۳- محمدامین روغنی

 

۲۴- سیدحسین رونقی ملکی

 

۲۵- مصطفی ریسمان باف

 

۲۶- مهرداد سرجویی

 

۲۷- عبدالفتاح سلطانی

 

۲۸- ابوالفضل عابدینی

 

۲۹- مصطفی عبدی

 

۳۰- بهزاد عرب گل

 

۳۱- سیامک قادری

 

۳۲- رحمان قهرمان پور

 

۳۳- ابوالفضل قدیانی

 

۳۴- حمید کرواسی

 

۳۵- افشین کرم پور

 

۳۶- جعفر گنجی

 

۳۷- کیوان صمیمی بهبهانی

 

۳۸- حمیدرضا مرادی

 

۳۹- سعید مدنی

 

۴۰- مهدی معتمدی مهر

 

۴۱- عبدالله مومنی

 

۴۲- محسن میردامادی

 

۴۳- سیدضیاء نبوی

 

۴۴- نصور نقی پور

 

۴۵- محمدامین هادوی

 

۴۶- سیداحمد هاشمی

 

۴۷- فرشید یدالهی

 


حوزه :
 1. karoubi ghorbanie marxism rousi

  اگر به وب سایت های فارسی زبان چه انها که معلوم نیست بودجه اش از کجاست ، چه انهایی که دول غربی بودجه انرا تامین میکنند ( اما مارکسیست های نشاندار و بی نشان روسی انجا را اشغال کرده اند ) سر بزنید میبینید روزانه یک تن کاغذ سیاه میکنند در مورد مسائلی که یا ربطی به مشکلات ریشه ای کشور و مردم ندارد و یا هیاهو و هوچی گری است برای باند های مافیایی قدرت و باند های سیاسی مارکسیست روسی . جالب است که هیچکدام انها برای دموکراسی غربی ( همان چیزی که مارکسیست های روسی قبلا لیبرال میگفتند و حالا نئولیبرال و به ان حمله روسی میکنند ) تبلیغ نمی کنند ! کارشان این است که مسائل و مشکلات و فساد و جنایت روسیه و روس محورها را از چشم ها پنهان کنند . اگر هم گاهی خبری برای رد گم کردن در وب سایت انها می اید در مورد این کشورها سعی میشود از بار منفی ان کاسته شده و امکان کامنت گزاری هم نمی دهند . به ریشه مشکل هم اشاره نمی کنند . اما بر عکس هر اتفاق کم اهمیتی در کشورهای دموکراسی غربی یا متحدین لیبرال انها بیفتد همه روی ان جنجال و هوچی گری میکنند و برای ان هزار و یک ریشه میسازند و با تاکتیک استالینیستی تمسخر و هجو و ترور شخصیت و ترور ذهنی هزار تن ذهنیت مارکسیستی روسی را هم با ان به ذهن خواننده تخلیه میکنند
  مثلا رادیو فردا که امریکایی است ودوچه وله که آلمانی وتحت کنترل فدائیان اکثریت و توده ایها است گاهی اخبار و مقالاتی دارند که در ادبیات و جانبداری و بازی با ذهن بیننده وب سایت از ریا نوستی و پراودا مارکسیست تر و روسی ترند .
  مثلا به اس ۳۰۰ پرداخته !
  ۱)سعی میکند گناه عدم تحویل انرا به گردن ج ا و تحریم ها بیندازد . در حالی که اگر موضوع مربوط به امریکا بود هزار ویک فلسفه بافی در مورد امپریالیسم ، بازیهای نئو لیبرالی ، غارتگری و نظامی گری استعماری ، اهداف سلطه جویانه و ایجاد تفرقه و تضعیف کشورهای انقلابی و …. به ان می چسباندند
  ۲) نمیگوید چرا هنوز روسیه اس ۳۰۰ را که پولش را گرفته نمیدهد ولی با قلدری به ج ا دیکته میکند شکایتت را پس بگیر من انتی ۲۵۰۰ میدهم ! که پیشرفته تر است ! چرا همان اس ۳۰۰ را نمیدهی ؟ چرا باید شکایتش را پس بگیرد ؟
  کاملا واضح است که پوتین با کارت ج ا برای منافع خودش و دیکتاتوری های تحت نفوذش سر ج ا کلاه گذاشته و از غرب هم باج گیری کرده .
  ۲)اشمالی میکند که اولا اس ۳۰۰ چندان مهم هم نیست ، انتی ۲۵۰۰ بهتر است ، بعد از زبان خبر نگاری (که قبلا در روز علیه امیر انتظام و دکتر یزدی و و بنی صدر چرندیات توده ای مینوشت ) مدعی میشود بین سران ج ا در اینمورد هماهنگی وجود ندارد !
  ۳) وقتی بحث حمله به ایران بود همینها مانور میکردند روی اظهارات و تهدیدات پوتین که اس ۳۰۰ میدهیم و وانمود میکردند که با اس ۳۰۰ حمله امریکا و اسرائیل خنثی میشود ! اما در پایان مقاله برای اشمالی میگوید

  “حتی توانایی قدرتمندترین موشک‌های ضدهوایی روسیه برای مقابله با موشک‌ها و هواپیماهای مدرن آمریکایی با قدرت بالای جنگ الکترونیکی، محل سوال است.”
  بگو ما را گرفتی به ساز پوتین میرقصی در بزم امریکا یی؟

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.