شنبه 23rd فوریه 2013 , ساعت: 10:02کد مطلب : 37879 نسخه قابل چاپ
نامه انتقادی 43 اقتصاد دان به محمود احمدی نژاد

با تصمیمات شتابزده دولت اقتصاد کشور در وضعیت دشوارتری قرار گرفته است

۴۳ اقتصاد دان مطرح کشور طی نامه ای به رییس دولت دهم  از شرایط نابسامان اقتصاد کشور انتقاد کردند.

به گزارش ایلنا، ۴۳ اقتصاد دان مطرح کشور که همگی از اساتید دانشگاه‌های معتبر ایران هستند، طی نامه ای به محمود احمدی نژاد به تشریح وضعیت اقتصادی کشور طی ماه های گذشته پرداختند.

نویسندگان این نامه که به زودی منتشر می شود با انتقاد از بی‌توجهی احمدی‌نژاد به اصول علم اقتصاد ابراز نگرانی کرده‌اند که «با تداوم تصمیمات شتابزده و غیر کارشناسی دولت، اقتصاد کشور در وضعیت دشوارتری قرار گیرد و با گذشت زمان هزینه برون رفت از بحران‌های اقتصادی برای مردم و عاملان اقتصادی سنگین تر شود».

در همین راستا  دکتر حسین راغفر در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به متن این نامه گفت: شرایط نابسامان اقتصادی و بی توجهی دولت به سیاست های اقتصادی و اثار سوء و مخرب تصمیمات عجولانه دولت از مفاد این نامه است.

وی افزود: در این نامه اقتصاد دانان در خصوص اصلاح وضعیت فعلی راه حل هایی نیز ارائه داده اند که امیدواریم اجرایی شود.

این نامه در حالی به احمدی نژاد نوشته شده است که اقتصاد ایران در یکی از بحرانی ترین دوران های خود به سر می برد.

از آغاز دوران ریاست احمدی نژاد بر دولت اقتصاددان های کشور چند بار نسبت به مدیریت اقتصادی کشور اعتراض کردند اما دولت توجهی به این انتقادات نکرد.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.