دوشنبه 23rd سپتامبر 2013 , ساعت: 02:09کد مطلب : 52015 نسخه قابل چاپ
اظهارات غیرمسئولانه معاون ستاد کل نیروهای مسلح در مورد رابطه با آمریکا

باید به آمریکا نگاه بدبینانه داشت

معاون رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که باید به آمریکا نگاه بدبینانه داشت افزود: خوشبینی در برخورد با پیشنهادات آمریکا و تبلیغات آمریکا در سیاست کلان جمهوری اسلامی مردود تلقی می شود.

به گزارش  مهر سردار مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم افتتاحیه سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه عالی دفاع ملی که امروز دوشنبه در محل این دانشگاه برگزار شد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر این که ارزیابی شما از پیشنهادات آمریکایی ها برای مذاکره چیست گفت: آمریکا خصلت های استکباری دارد و در عمل هم نشان داده که نمی تواند خودش را از این خصلت های سلطه گرانه رها کند لذا باید به آمریکا نگاه بدبینانه داشت.

وی ادامه داد: خوشبینی در برخورد با پیشنهادات آمریکا و تبلیغات آمریکا در سیاست کلان جمهوری اسلامی مردود تلقی می شود.

خاطرنشان می شود این  سخنان در حالی بیان شده اند که نیورهای مسلح حق دخالت در سیاست را ندارند و اظهارات این فرماندهان  سپاه در طول سالیان گذشته برای کشور دردسرآفرین شده اند.

سخنان فرماندهان سپاه در شرایطی بیان می شود که امیدواری ها نسبت به موفقیت مذاکرات هسته ای و شکستن  طلسم عدم رابطه ایران و آمریکا شدیدا افزایش یافته است.


حوزه :
برچسب ها :
  1. ناظر

    این برادران سالهاست که شعار میدهند ، چرا جدی میگیرید .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.