چهارشنبه 25th دسامبر 2013 , ساعت: 09:12کد مطلب : 56966 نسخه قابل چاپ
مدیرکل امور انتخابات شورای نگهبان

باید از ورود فتنه‌گران ۸۸ زیر پوشش‌های جدید به ارکان نظام جلوگیری شود

مدیرکل امور انتخابات شورای نگهبان گفت: باید از ورود فتنه‌گران ۸۸ زیر پوشش‌های جدید به ارکان نظام جلوگیری شود.

به گزارش  خبرگزاری تسنیم از کرمان، علیرضا نیلچی در جمع ناظران و سرپرستان شورای نگهبان در خانه شهر کرمان، اظهار کرد: در استان کرمان یک هزار و ۴۰۰ شعبه اخذ رای و پنج هزار ناظر وجود دارد.

مدیرکل امور انتخابات شورای نگهبان، به انتخابات اخیر ریاست جمهوری در ایران اشاره کرد و گفت: انتخابات ایران یکی از سالم‌ترین انتخابات در جهان است و حتی دشمنان انقلاب نیز در ۲۴ خرداد به این امر اقرار کردند.

نیلچی،  بدون اشاره به نظارت استصوابی انتخابات ایران را نماد کامل مردم سالاری دینی عنوان کرد و افزود: ناظران شورای نگهبان باید برای انتخابات مجالس خبرگان و شورای اسلامی آمادگی کامل داشته باشند.

وی آرامش سیاسی بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۲۴ خرداد را نشانه بلوغ سیاسی مردم و مسئولان عنوان کرد و گفت: تبریک به نامزد پیروز نشانه بلوغ سیاسی بزرگان سیاسی در ایران است.

مدیرکل امور انتخابات شورای نگهبان، با ادعای دروغ بزرگ تقلب در انتخابات سال ۸۸ تاکید کرد: در این انتخابات دروغ‌ها و ادعاهای تقلب دشمنان داخلی و خارجی در سال ۸۸ برملا شد و باید از ورود فتنه‌گران ۸۸ زیر پوشش‌های جدید به ارکان نظام جلوگیری شود.

نیلچی، با اشاره به تهدیدهای پیش رو خاطرنشان کرد: عدم تحقق نیازهای مردم توسط دولت جدید، سبب ایجاد سرخوردگی در مردم می‌شود و نباید گذاشت جریان‌های سیاسی مطرود از ظرفیت‌های مردم استفاده ابزاری کنند.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.