سه‌شنبه 17th جولای 2012 , ساعت: 10:07کد مطلب : 16695 نسخه قابل چاپ
محسنی اژه‌ای:

بازیگران بی‌حجاب ممنوع الخروج می شوند

سخنگوی قوه قضائیه از ممنوع الخروج شدن برخی افراد حاضر در میهمانی‌های خارج از کشور خبر داد.

غلامحسین محسنی اژه ای در نشست خود با خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره علت برخورد پلیس با هنرمندانی که با حجاب در جشن‌های خارج از کشور حاضر می شوند اظهار داشت: تا حالا با کدام فرد باحجابی در خارج از کشور برخورد شده است.

البته در این زمینه چند نفر ممنوع الخروج شده اند. این افراد برای شرکت در جشنی و به بهانه دریافت جایزه به خارج از کشور دعوت شده و در دام این افراد گرفتار شده بودند.

اینها پس از گرفتن عکس از طعمه های خود آنها را مجبور به کارهایی می کنند و بر اساس همان عکس قربانی را شانتاژ کرده و به جایی می برند که نباید بروند. البته برخی از این افراد پس از بازگشت به ایران ممنوع الخروج شدند.

وی در ادامه در خصوص برخورد پلیس با کراوات نیز گفت: آن گونه که من در اخبار مشاهده کردم جانشین پلیس در خصوص الزام برخی افراد به استفاده از کراوات است که وی اعلام کرده بود در این زمینه الزامی وجود نداشته و این کار خلاف است اما درباره خود استفاده از کراوات اظهارنظری نکرده بود.

اژه ای افزود: در رابطه با سگ گردانی نیز اگر سگ هار و یا ولگرد باشد گرداندن آن در شهر جرم محسوب می شود. نگهداری سگهای خانگی نیز در صورت شکایت شهروندان و همسایه ها مزاحمت محسوب شده و جرم است.


  1. shirazi

    آقایان چرا خودتان را آزار میدهید ؟ خیلی چیزهایتان از کره شمالی است و خیلی قوانین تان هم همینطور
    یکمرتبه اعلام کنید خروج از کشور ممنوع و قال را بکنید مانند الگویتان

  2. leila

    خصوصیت مشترک مذهبی‌‌ها این است که انسانها را صغیر و نادان فرض کرده و دائم میخواهند برای آنها خط و مشی تعیین کنند. یکی‌ نیست به این … بگه، تو برو به شغل محترمت که…است برس و گاز بگیر و قندان به سمت روزنامه نگار فرهیخته پرت کن‌. بر فرض هم که در دام افتادند، باباجان در دام افتادند که افتادند، به تو چه مربوط. مگر آمریکا خروج اتباع کشورش برای گشت و گذار در مکزیک و آمریکای جنوبی یا فرانسه گشت و گذر فرانسویها در کشورهای افریقایی را ممنوع می‌کنند، چون احتمال دزدیدن و در دام افتادن اتباعشان در این کشورها زیاد هست. حتی آمریکا به ایرانی‌ تبارهی آمریکایی‌ که میخهند خطر آمدن به کشور امام زمان را به جان بخرند، فقط تذکر میدهد که مراقب باشند، چون ایران قانون بین الملل و غیر بین الملل نمیشناسد. واقعا نمی‌فهمم مفهوم کرامت انسانی‌ این است که انسان بالغ را گوسفند فرض کنیم که باید توسط یک مشت روان پریش همچون احمدی‌نژاد، خودشیفته روانی‌ مثل خامنه ایی و جانیانی چون اژه ایی و نقدی امر و نهی شوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟وای بر م

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.