جمعه ۹ام تیر ۱۳۹۱ , ساعت: ۱۱:۰۴کد مطلب : 14509 نسخه قابل چاپ
در کرج رخ داد:

بازداشت شبانه رضا ستایش‌افزا، فعال سیاسی

روز شنبه سوم تیر ماه ۹۱، رضا ستایش‌افزا، فعال سیاسی و از فعالین سابق دانشجویی دانشگاه آزاد کرج، توسط مامورین امنیتی بازداشت و به محلی نامعلوم منتقل شد.

به گزارش کمیته گزارشگران حقوق بشر، این عضو ستاد مهدی کروبی و فعال سابق دانشجویی که سال ۸۸ و در جریان حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری، به دلیل فعالیت‌های اعتراضی در دانشگاه، از تحصیل معلق شده بود، روز شنبه هفته اخیر دستگیر گردید.

خبر‌های دریافتی حاکی از این است که ماموران امنیتی شامگاه شنبه با مراجعه به منزل رضا ستایش افزا، ضمن تفتیش محل و ضبط کامپیو‌تر، کتب، سی‌دی‌ها و فایل‌های کامپیوتری، اقدام به بازداشت و انتقال وی می‌کنند.

این در شرایطی است که هنوز از علت دستگیری، محل بازداشت و سرنوشت این فعال سابق دانشجویی خبری منتشر نشده است.

خانواده وی طی روزهای اخیر، با مراجعه به مراجع قضایی و امنیتی هنوز نتوانسته‌اند نسبت به وضعیت این فعال سیاسی خبری موثق کسب کنند.

لازم به ذکر است، طی روزهای اخیر، حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی از بازداشت تعدادی دیگر از شهروندان در شهرهای مختلف کشور خبر داده بود.


برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.