یکشنبه 9th سپتامبر 2012 , ساعت: 08:09کد مطلب : 22785 نسخه قابل چاپ
ولاسکو و یارانش باز هم درخشیدند

ایران برای نخستین بار به لیگ جهانی والیبال راه یافت

تیم ملی والیبال ایران برای نخستین بار به لیگ جهانی راه یافت.

به گزارش خبر آنلاین ایران با شکست دادن ژاپن در ست اول، جواز حضور در لیگ جهانی را کسب کرد. این مسابقه که با تشویق های بی امان هواداران شروع شده بود، در ست اول با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ به سود ایران به پایان رسید تا با توجه به برد سه بر صفر شاگردان ولاسکو در مسابقه اول، ایران جواز حضور در لیگ جهانی را کسب کند.

شاگردان ولاسکو در ادامه بازی و در ست دوم هم توانستند با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ از سد ژاپنی ها بگذرند. ست سوم را هم تیم ملی در ادامه بازی برتر ، توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به پایان ببرد. این پیروزی شیرین توانست صعودی غرورانگیز را برای والیبال ایران رقم بزند. بازیکنان تیم ملی بلافاصله در ورزشگاه آزادی جشن صعود گرفتند.

این برای اولین بار است که والیبال ایران به لیگ جهانی صعود می کند.

ولاسکو از زمان حضور خود در تیم والیبال توانسته روح جدیدی به این تیم بدهد.


حوزه :
برچسب ها :
  1. خولیو ولاسکو سرمربی تیم والیبال: امروز هواداران از این مسابقه استقبال خوبی کردند، به خصوص بانوان که من این پیروزی را به تمامی بانوان علاقه مند والیبال ایران تقدیم می کنم. به گفته وی، امروز ورزشگاه آزادی تهران نیاز به حضور این همه هوادار را داشت به خصوص بانوان که در پیروزی ما نقش داشتند. والیبال ورزش خانواده هاست و همه باید از آن لذت ببرند.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.