دوشنبه ۱۶ام اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت: ۰۶:۰۲کد مطلب : 43299 نسخه قابل چاپ
آیت‌الله جنتی:

اگر پلیس با بدحجابی برخورد نمیکرد، وضع بدتر میشد

دبیر شورای نگهبان با اعلام اینکه اگر پلیس با بدحجابی برخورد نمی‌کرد، وضعیت حجاب بد‌تر می‌شد، گفت: علما و متدین‌ها برای برخورد با ناهنجاری‌ها از پلیس حمایت می‌کنند.

به گزارش ایلنا، آیت الله احمد جنتی در هجدهمین همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران ارشد نیروی انتظامی، با تاکید بر اهمیت امنیت در کشور، گفت: برخورد با مفاسد اخلاقی و اجتماعی اقدام بسیار ارزنده نیروی انتظامی است.

دبیر شورای نگهبان افزود: کسانی که در جامعه ایجاد ناامنی و وحشت می‌کنند در واقع با خدا و پیغمبر خدا (ص) می‌جنگند و تلاش می‌کنند تا بر روی زمین فساد ایجاد کنند بنابراین جنگ با آنان جنگ با دشمنان خدا است!

آیت الله جنتی، همچنین تصریح کرد: مبارزه با مفاسد اجتماعی و اخلاقی، به خصوص حجاب از اقدامات ارزنده نیروی انتظامی است. اگر همت و برخورد نیروی انتظامی با بدحجابی نبود، قطعا وضعیت حجاب در کشور بد‌تر بود.

دبیر شورای نگهبان با ادعای اینکه مردم متدین، علما و مراجعه حامی و قدردان پلیس هستند، تصریح کرد: نیروی انتظامی باید در حدودی که قانون به آن اجازه می‌دهد، کوتاه نیاید چرا که همه باید تسلیم قانون باشند. به‌‌ همان میزان که باید با اراذل و اوباش و سارقان مسلح با خشونت برخورد کنید باید با بدحجابان، برخورد ملایم داشته باشید.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.