پنج شنبه ۲۱ام شهریور ۱۳۹۲ , ساعت: ۰۴:۰۶کد مطلب : 51460 نسخه قابل چاپ
شرط وزیر اطلاعات برای بازگشت اعضای مجاهدین

اگر دستشان به خون انسانی آلوده نیست می‌توانند به کشور بازگردند

محمود علوی٬ وزیر اطلاعات تخلیه پایگاه «اشرف» را به مردم ایران و عراق تبریک گفت و افزود اعضای سازمان مجاهدین «اگر دستشان به خون انسانی آلوده نیست» می‌توانند به کشور بازگردند.

به گزارش دیگربان آقای علوی روز پنج‌شنبه (۲۱ شهریورماه) این اظهارات را در جمع خبرنگاران بیان کرده و پایگاه اشرف را مانند «خانه عنکبوت٬ سست و ضعیف» معرفی کرده است.

به گفته وی «آنهایی که فریب این گروهک مزدور و جنایتکار را خوردند و سال‌ها زندگی را در دربدری، آوارگی و حصر فکری تجربه کردند اکنون به عقل خود مراجعه کنند و در صورتی که دست آن‌ها به خون انسانی آلوده نیست از گذشت ملت ایران استفاده کنند و به آغوش ملت مسلمان ایران بازگردند.»

وزیر اطلاعات افزوده است که «شعله‌های خشم ملت عراق زبانه کشید و سرنوشت مزدوران گمراه و منافق را تبدیل به خاکستر کرد.»

وی با تبریک «اقدام قهرمانانه مردم عراق در نابودی و فروپاشی» قرارگاه اشرف اظهار کرده که «اراده ملت مظلوم عراق در مرحله اول ماشین جنگی عاریتی این گمراهان را از کار انداخت و در مرحله دوم عناصر موثر این گروهک را از بین برد و بساط آن‌ها را جمع کرد و به زباله‌دان تاریخ انداخت.»

۱۰ شهریورماه گروهی به نام «انتفاضه شعبانیه» به کمپ اشرف حمله کردند که در اثر آن دست‌کم ۵۰ عضو سازمان مجاهدین خلق کشته شدند.

علی سعیدی٬ نماینده علی خامنه‌ای در سپاه پاسداران هم با استقبال از خروج اعضای سازمان مجاهدین خلق از «کمپ اشرف» گفته که «مردم عراق انتقام تاریخی خود را از جریان نفاق گرفتند.»

خاطرنشان می شود با انتقال ۴۰ نفر از اعضای این پادگان به کمپ لیبرتی عملا پادگان اشرف در اختیار ارتش عراق قرار گرفت.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.