جمعه 21st نوامبر 2014 , ساعت: 12:11کد مطلب : 69862 نسخه قابل چاپ
آیت الله وحید خراسانی:

اگر در مدارس برای امام زمان دعا شود اکسیر اعظم خواهد شد

آیت الله وحید خراسانی در در دیدار با علی جنتی گفته‌است: اگر بتوانید کاری کنید که در همه مدارس شروع و خاتمه دروس با دعا برای امام زمان (عج) انجام شود اکسیر اعظم خواهد شد.

به گزارش ایسنا وحیدخراسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با سفارش بر اینکه حقایق تشیع را در مغز و قلب جوانان احیا کنید، اظهار کرد: مسئولیت حفظ این مملکت تا همیشه بر دوش ماست و برای آینده هم ما موظفیم.

وی در پایان سفارش کرد: کاری کنید تا همه جوان‌ها با قرآن انس بگیرند هر روز قرآن بخوانند و برای امام زمان (عج) هم دعا کنند.

این مرجع تقلید خطاب به علی جنتی با بیان این‌که «عنوان شما وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است» گفت: فهمیدن همین دو کلمه دو کتاب لازم دارد و در این زمان که مسئولیت دست شماست و مسئولیت فکر و قلب تمام این جوان‌ها نیز به عهده شماست اگر بتوانید در این فرصت بهره‌ای ببرید برای آن عالم خوب است.

وحیدخراسانی، افضل آیات قرآن را آیه الکرسی عنوان کرد و افزود: در این آیه ۴ اسم حی، قیوم، علی و عظیم جای گرفته است و بهره بردن از این آیه کمال درایت است.

این مرجع تقلید در ادامه ضمن توصیه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در دوران مسئولیت کاری کنید که قلب و مغز جوان‌ها و فرزندان این مملکت که امانت در دست شما هستند راضی به رضای امام زمان (عج) باشد که همان رضای خداست.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.