پنج‌شنبه 14th فوریه 2013 , ساعت: 11:02کد مطلب : 36950 نسخه قابل چاپ
مهدی طائب٬ رئیس قرارگاه «عمار»:

اگر به سوریه و خوزستان حمله نظامی شود٬ اولویت نظام دفاع از سوریه خواهد بود!

مهدی طائب٬ رئیس قرارگاه «عمار» از سوریه با عنوان استان سی‌ و پنجم ایران یاد کرده و گفته دفاع از این «استان» در برابر حمله نظامی برای جمهوری اسلامی مهم‌تر از دفاع از خوزستان است.

به گزارش «خبرگزاری دانشجو» وابسته به سازمان بسیج دانشجویی٬ آقای طائب این مطلب را طی سخنانی در جمع مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های ایران بیان کرده است.

به گزارش دیگربان وی افزوده که «اگر دشمن به ما هجوم کند و بخواهد سوریه یا خوزستان را بگیرد اولویت با این است که ما سوریه را نگه داریم چون اگر سوریه را نگه داریم می‌توانیم خوزستان را هم پس بگیریم اما اگر سوریه را از دست بدهیم تهران را هم نمی‌توانیم نگه داریم.»

مهمترین گفته‌های آقای طائب در این جلسه به این شرح است:

● سوریه استان سی و پنجم و یک استان استراتژیک برای ماست.

● به تعداد استان‌ها و شهرستان‌های ما در اسرائیل کلاهک هسته‌ای وجود دارد و اگر ما را بزند در دنیا به هیچ کس پاسخگو نیست.

● سوریه ارتش داشت اما این ارتش قادر به اداره جنگ در داخل شهرهای سوریه نبود از این رو ایران پیشنهاد کرد که برای اداره جنگ شهری بسیج تشکیل دهید.

● بسیج سوریه با ۶۰ هزار حزب‌اللهی تشکیل شد و باعث شد جنگ را در کف خیابان‌ها از ارتش تحویل بگیرد.

● درآمد ما از نفت است اما آمریکا و غرب مسابقه مرگ-مرگ راه انداختند و گفتند نفت را نمی‌خریم یا می‌میریم یا طرف مقابل را شکست می‌دهیم اما فقط خدا بود که توانست مشکل را حل کند.

● کشور ما همیشه در واردات تحریم بود، جنس به ما نمی‌فروختند اما هیچ‌گاه این گونه نبود که ما تحریم صادراتی شویم و جنس ما را نخرند.

● اگر پول داشته باشی، همه چیز حل است اما مسئله اینجاست که در تحریم صادراتی پول نداریم و وقتی پول نداشته باشیم تحریم‌ها قابل دور زدن نیست

● وقتی شش کشور نفت ایران را خریدند دوباره ۴۰ درصد از نفت ما خریده شد، ما از مرگ درآمدیم و وارد بحران شدیم.

● سال آینده در این تاریخ هیچ خریدار نفتی نخواهیم داشت زیرا اوضاع همه به اوضاع یونان تبدیل شده است.

● درآمد نفتی وسوسه انگیز است و زحمتی ندارد و اگر تا سال آینده اقتصادمان را از نفت جدا نکنیم با اقتصاد جهان زمین می‌خوریم.

● چوبی که در انتخابات گذشته خوردیم این بود که احمدی‌نژاد تیم‌گرا نبود، اگر با تیم دولت نهم می‌ماند هم خودش اسطوره بود و هم سختی‌هایی که در تحریم‌ها کشیدیم اینقدر زیاد نمی‌بود.

● رهبری انقلاب ما را برای فروپاشی نظام جهانی آماده می‌کنند چرا که این مسئله بار سنگینی بر دوش ما می‌آورد و کشور‌ها را آویزان ما می‌کند.

● همسر آقای هاشمی وقتی از هواپیما پایین می‌آمد می‌گفت جلوی پای من فرش قرمز پهن کنید اما امروز که دو فرزندش در زندان هستند دیگر نمی‌تواند فتنه‌ای برپا کند.

● من در سخنرانی اخیرم گفتم که آقایان باید بروند و به خاطر برکنار کردن آقای شیخ‌الاسلامی توبه کنند چون برکنار کردن شیخ‌الاسلامی حرام بود.

0

 1. ناظر

  سخنان جالبی است ، آنهم در دانشگاه .
  سوریه که از دست رفته است ، پس تهران را ….
  لابد با فروپاشی نظام جهانی ، اموال انها را غارت میکنیم .
  اگر پول داشته باشیم ، همه چیز حل است ، اما پول نداریم .
  بد جوری وحشت کرده است و هذیان میگوید .

  0
 2. Arash

  یکی نیست این مرتیکه دیوانه را ببندد و یا بفرستد استان ۳۵ ایران که همونجا گور به گرو بشه ؟ جدا اینا دیگه به سنگ پای قزوین هم یه سور زدن، آخه این چه چرت و پرتیه که این احمقا سرهم میکنن و به خورد مردم میدن ؟

  0
 3. محمد

  کاش آدم زنده بماند و سرنوشت چنین ادمهایی را ببینید.

  0
 4. احمد زاهد وفائی

  یکی به من گفته بود اینها خارجی هستن و دلشون برای ایران و ایرانی نمیسوزه

  تا امروز باور نکرده بودم ، و حالا مطمئن شدم که درسته ،

  وقتی سوریه به خوزستان ،مرکز ثروت ایران ،ترجیح داده بشه ، یعنی من ایرانی نیستم.

  0
 5. بهزاد

  تهران از دست کی میره؟ مگه سوریه مال شماست؟ مردم چی اون وسط؟

  0
 6. Irani

  اگر هم به صورت فیزیکی‌ خارجی‌ نباشند، عملکرد آنان در جهت نابودی کشور است. مسلما فرصت طلبان و دزدان خارجی‌ در کمین نشسته اند تا از ویرانی سودی به آنان نیز برسد. این روند خیانت آمیز و نابود کننده، از منابع انسانی‌ ایران آغاز گردید. زمانی‌ که بهترین فرزندان این مرز و بوم پس از خرجی که ایران متحمل شده بود، برای کشورهای دیگر کار کرده و نه تنها جایگاه مناسب با توان خود را به دست نیاورده بلکه تحقیر نیز شدند و اکنون با زمزمه‌های وطن فروشی ادامه پیدا میکند.

  0
 7. یکی

  آخه {…} بخاطر همین خوزستان میدونی چند تا شهید دادیم.آخه تو رو با سوریه چیکار.بشین پولاتو بشمور تا اینکه ایشااله بمیری.

  0
 8. vatan forosh rosei mamlekat ra khordid o khordid elahi basheim o bebeinim ba shoma vatan froshha che khahand kard. {…}

  0
 9. حمزه

  این یارو ریس قرارکاه حمالها دوباره زنجیر باره کرده ریشش به عربها{…} میرود معلوم نیست تو ایران جکار میکنه بهتره بره تو همون سوریه شهید شه و ریق رحمتو سر بکشه ……؟

  0
 10. iran

  مردک وقیح سنگدل وطن فروش ، چگونه اسمت را انسان میگذاری هفتاد هزار انسان را در سوریه کشته اید بس نیست. مسلمان بودن توی سرت، تو بهتر است به فکر یک سوراخ موش به اندازه خودت و رهبرت و آن بشار احمق باشی که به زودی از توی آن درتان می آوریم و سقطتآن میکنیم

  0
 11. ناشناس

  خداییش اینا از کجا بعمل اومدن؟

  0
 12. اهوازی

  آقای طائب مردم خوزستان چهارشنبه سوری جواب شما را خواهند داد.

  0
 13. اهوازی

  آقای طائب مردم خوزستان چهارشنبه سوری جواب شما را خواهند داد

  0
 14. احمد

  اول یک تذکر به دوستان مسئول سایت ! بهتر است اخبار داخلی و مخصوصا” نقل قول از زبان افراد مسئول حاکمیت از سایتهای شناخته شده و رسمی داخلی نقل و آورده شود .در این صورت سایه روشنهای خط و خطوط داخلی هم نمایان تر دیده خواهد شد.
  دوم بویژه که این خبر هیجانی و جالب و معما گونه هم هست ! مهدی طائب که شباهت غریبی به نبیره عمه بزرگ آقای صالحی وزیر خارجه هم دارد ، در متن جدالها و قال و مقالهای جاری طرف احمدی نژاداست یا طرف جناح مقابل او ؟ البته ایشان بر خلاف آموزش دیده های اینتلیجنت سرویسی خیلی اهل رمز وراز نیست و علنا” طرف احمدی نژاد را گرفته است اگر چه رئیس قرارگاه ” عمار ” است ! ولی واقعا” چند تای دیگر از این روسای قرارگاه ها حامی احمدی نژادند ؟ از طرف دیگر ، هماهنگی و همخوانی حرفهای او با احساسات خیلی داغ شهرام همایون و تلویزیونهای لوس آنجلسی و یا نیتهای شسته و رفته حضرات منتقد گونه ا صحاب سایت جرس به ذهن شما تلنگر نزده است که باید انتظار چه رویدادهائی را داشته باشیم ؟

  0
 15. Persian

  خدایا نسل این {…} ها را از ایران بکن،ما که خودمان جراتش را تا ابد نخواهیم داشت فقط پای از دور سخنگوی خوبی هستیم

  0
 16. بردیا

  از این اجنبی که تو جبل آمل لبنان و عراق ریشه داره فقط همین را باید انتظار داشت.
  دوستمون در بالا خوب گفت: “”” تهران از دست کی میره ؟؟؟ خوزستان از دست کی میره ؟؟؟ “””

  0

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.