دوشنبه 8th جولای 2013 , ساعت: 04:07کد مطلب : 47389 نسخه قابل چاپ
افشاگری صفایی فراهانی در مورد تصمیم اعجاب برانگیز احمدی نژاد

او می خواست رئیس فدراسیون بشود!

صفایی فراهانی روز گذشته در گفت‌وگویی با سایت قانون شرکت کرد که این پایگاه خبری بخشی از حرف‌های وی را منتشر کرده، بخشی که به کمیته انتقالی و موضوع تعلیق فوتبال ایران برمی‌گردد. صفایی فراهانی در این گفت‌وگو تاکید کرده احمدی‌نژاد در دوره‌ای که فوتبال ایران در مرز تعلیق و زیر فشار فیفا بوده است قصد داشته نامزد ریاست فدراسیون بشود و حتی رسما ثبت کند.
به گزارش سایت گل صفایی فراهانی گفته است یک روز مدارک آقای احمدی‌نژاد را آوردند و گفتند که ایشان می‌خواهد برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت کند ولی ما قبول نکردیم و توضیح دادیم که رئیس دولت نمی‌تواند رئیس فوتبال باشد و این اقدام می‌تواند تعلیق فدراسیون فوتبال ایران را در بر داشته باشد. بعد از آن بود که آقای علی‌آبادی هم  برای انتخاب ریاست فدراسیون ورود کرد که باز هم با مخالفت ما مواجه شد.
وی همچنین ادامه داده است کاش روزی برسد بشود با خود محمود احمدی‌نژاد گفت‌وگو کرد. شاید خود ایشان قبل از پایان دوران ریاست جمهوری در این زمینه شفاف‌سازی کند. البته این مسئله به ابتدای دوره ریاست جمهوری احمدی‌نژاد باز می‌گردد که او ناپختگی‌های زیادی در ریاستش داشت و تصمیماتی از این دست بسیار می‌گرفت.

  1. حامد

    بچه ام فوتبال دوست داره ، چرا توی ذوقش زدید ؟

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.