چهارشنبه 21st ژانویه 2015 , ساعت: 01:01کد مطلب : 72849 نسخه قابل چاپ
روز گذشته در دفتر ولنجک

اولین جلسه کمیته رسانه‌ای احمدی‌نژاد تشکیل شد

یک چهره نزدیک به محمود احمدی‌نژاد از تشکیل کمیته‌ رسانه‌ای در دفتر ولنجک خبر داد.

به گزارش  ایلنا٬ یک چهره نزدیک به احمدی‌نژاد و حامی به وی٬ از برگزاری اولین جلسه رسانه‌ای محمود احمدی‌نژاد در سه شنبه خبر داد.

بر اساس این گزارش محمدجعفر بهداد٬ محمد شیخان٬ مرتضی تمدن٬ ابوالحسن فقیه و عبدالرضا داوری اعضای این کمیته هستند که اولین جلسه آن نیز روز سه شنبه همین هفته در دفتر ولنجک احمدی‌نژاد برگزار شد و قرار است از این به بعد هر هفته روز چهارشنبه این جلسه برگزار شود.

این کمیته با شرح وظایف مختلفی تشکیل شده که مهمترین مسئولیت‌های آن؛ ۱) رصد اخبار مربوط به احمدی‌نژاد ۲) رصد اخبار جریان نزدیک به محمود احمدی‌نژاد ۳) رصد شرایط کشور ۴) سیاستگذاری چگونگی حضور احمدی‌نژاد در رسانه‌های کشور است که رییس شورای سیاستگذاری آن را عبدالرضا داوری بر عهده دارد و ریاست شورا نیز خود احمدی‌نژاد است.

این چهره آگاه همچنین به ایلنا خبر داد که برای انتشار روزنامه‌ نیز برنامه‌هایی وجود دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا روزنامه “مهر عدالت” که به تازگی نام آن در رسانه‌ها منتشر شده٬ همان روزنامه‌ای است که قرار است به عنوان روزنامه اصلی جریان احمدی‌نژاد فعالیت کند یا خیر٬ به خبرنگار ایلنا گفت: برای انتشار روزنامه٬ برنامه‌ای در دست داریم و اقداماتی نیز انجام شده است. اسم روزنامه “مهر عدالت” هم مطرح است اما اینکه این روزنامه تا چه اندازه قرار است تریبونی برای حرف‌ها و دیدگاه‌های احمدی‌نژاد باشد٬ هنوز معلوم نیست بنابراین برای انتشار روزنامه‌ به صورت معین و برنامه‌ریزی‌شده٬ اقداماتی جدی در حال انجام است.

گفتنی است رسانه‌های همچون دولت بهار٬ متین نیوز٬ میدان ۷۲ ٬ هما پرس٬ آئین٬ مهر ماندگار٬ رمز عبور و همچنین مهر مردم (پایگاه اطلاع‌رسانی رسمی رئیس دولت‌های نهم و دهم) از جمله رسانه‌های نزدیک به محمود احمدی‌نژاد هستند که در حال حاضر فعالیت دارند.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.