چهارشنبه 28th نوامبر 2012 , ساعت: 09:11کد مطلب : 30729 نسخه قابل چاپ
در اعتراض به فیلم «من مادر هستم»

انصار حزب الله از مردم دعوت کرد در برابر وزارت ارشاد تجمع کنند

انصار حزب‌الله در بیانیه دوم خود درباره فیلم «من مادر هستم» به کارگردانی فریدون جیرانی، مردم را به حضور در خیابان و تحصن در برابر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، در بیانیه انصار حزب‌الله تهران آمده است:

 

«یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَ یُثَبِّتْ أَقْدامَکُمْ

 

ای کسانی که ایمان آورده‏اید، اگر خدا را یاری کنید یاریتان می‏کند و گامهایتان را استوار می‏دارد. (سوره محمد ، آیه ۷)

پیرو بیانیه صادرشده از سوی سازمان اجرایی انصار حزب الله ایران مبنی بر تعیین ضرب‌الاجل برای سازمان سینمایی وزارت ارشاد به منظور منع نمایش فیلم کثیف “من مادر هستم” تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۷ آذر ۱۳۹۱ و با توجه به اینکه مهلت تعیین‌شده منقضی و سازمان سینمایی وزارت ارشاد نسبت به مطالبه به حق مردم متدین تمکین نکرده است، روابط عمومی انصار حزب الله براساس وعده قبلی اعلام می‌دارد، اجرای ترتیبات بند “م” وصیت‌نامه امام خمینی را با توسل به اصل ۲۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در دستور کار قرار می‌دهد و بدین‌وسیله به اطلاع امت حزب‌الله می‌رساند:

در اعتراض به سیر عملکرد سازمان سینمایی وزارت ارشاد و اراده این سازمان مبنی بر نشر عامدانه منکرات و با تمرکز بر مطالبه توقف نمایش فیلم سراسر ابتذال “من مادر هستم”، تحصن متیدینین از ساعت ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۱۱ آذر ۱۳۹۱، ۱۶ محرم الحرام ۱۴۳۴ در مقابل در اصلی وزارت ارشاد، واقع در میدان بهارستان، خیابان کمال‌الملک آغاز خواهد شد.

لذا بدین‌وسیله از عموم مردم شهید پرور دعوت می‌شود با اقتدا به امام شهیدمان حسین علیه السلام برای ادای دین به اسلام و انقلاب و خون شهدا در روز و ساعت تعیین‌شده در محل یادشده حضور یابند.

بدیهی است اجرای ترتیبات بند”م”وصیت‌نامه امام راحل متوقف به تحصن نخواهد بود و اجرای آن از طرق لازم و قانونی تا حصول نتیجه نهایی تداوم خواهد یافت.

وَالْعَاقِبَهُ لِلْمُتَّقِینَ

سازمان اجرایی انصارحزب الله ایران

چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۱، ۱۳محرم الحرام ۱۴۳۴»

انصار حزب الله در بیانیه نخست فیلم جیرانی را مغایر با ارزش های دینی معرفی کرده بود. این گروه با مصونیت قضایی که دارد به عنوان گروه فشار علیه دستاوردهای فرهنگی و سیاسی طبقه متوسط ایران عمل می کند.

این مصونیت در حالی به این گروه اعطا شده که سایر گروه ها و احزاب کشور از برگزاری جلسات عادی خود محروم هستند. پیش از این فشار انصار حزب الله باعث لغو  مجوز انتشار برخی از فیلم ها شده بود.

0

حوزه :
  1. شیرازی

    آقای وزیر کشور . سایر مسئولین تجمع انصار حزب الله نیاز به مجوز ندارد؟
    آی بر …….. لعنت بی آبروها

    0

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.