جمعه 25th می 2012 , ساعت: 11:05کد مطلب : 10318 نسخه قابل چاپ
رئیس دیوان عدالت اداری

انحلال خانه سینما پابرجاست

بعد از اینکه اخباری مبنی بر لغو حکم انحلال خانه سینما از سوی دیوان عدالت اداری صادر منتشر شد رئیس این نهاد قضایی گفت: تاکنون خانه سینما شکایتی از تصمیم شورای فرهنگ عمومی به دیوان نکرده است و چنانچه شکایتی در این راستا صورت نگیرد، انحلال خانه سینما پابرجا است.

به گزارش ایلنا, محمدجعفر منتظری در جمع سوگواران عزای حضرت امام هادی(ع) با اشاره به مباحث اخیر مطرح شده درباره خانه سینما، اظهار کرد: انحلال خانه سینما در دو مرجع صورت گرفته است و تصمیم انحلال در هیئت رسیدگی به امور مراکز فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین در شورای فرهنگ عمومی اتخاذ شده است.

منتظری افزود: در پی اعلام انحلال خانه سینما، این خانه از تصمیم هیئت رسیدگی به امور مراکز فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دیوان شکایت کرد که این تصمیم پس از بررسی با توجه به مغایرت با برخی قوانین در دیوان نقض شد.

رئیس دیوان عدالت اداری اضافه کرد: اما تاکنون خانه سینما شکایتی از تصمیم شورای فرهنگ عمومی به دیوان نکرده است و چنانچه شکایتی در این راستا صورت نگیرد، انحلال خانه سینما پابرجا است.


  1. احمد

    راست گفته ، تازه معلوم نیست که سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری و شورای انقلاب فرهنگی و ارتش سایبری و کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجلس و ستاد اقامه نماز جمعه و ……حکم به انحلال نداده باشند ، به وقتش اعلام میشود .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.