دوشنبه 15th آوریل 2013 , ساعت: 09:04کد مطلب : 41587 نسخه قابل چاپ

انتقال دراویش زندانی به بند ۳۵۰

پس از سه ماه حبس در بند ۲۰۹ دراویش گنابادی به بند ۳۵۰ منتقل شدند.

به گزارش کلمه، بعداز ظهر روز شنبه ۲۴ فروردین ماه ۹۲ دراویش گنابادی محبوس در بند ۲۰۹ به بند ۳۵۰ منتقل شدند.

هفت درویش زندانی پس از آنکه بارها از حضور در دادگاه انقلاب خودداری کردند به دستور ابوالقاسم صلواتی ریس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب در تاریخ ۲۶ دیماه۹۱ به بند ۲۰۹ منتقل شدند .

این اقدام صلواتی که به درخواست بازجویان اطلاعات با هدف فشار وارعاب دراویش انجام شد نیز نتوانست آنها را از تصمیم شان منصرف سازد و این دروایش علی رغم تلاش های فراوان ماموران امنیتی و ابوالقاسم صلواتی همچنان نسبت به عدم رعایت قانون از سوی مقامات قضایی و اطلاعاتی معترض هستند و حاضر به شرکت در این دادگاه نشدند.

حمید رضا مرادی سروستانی ،افشین کرم پور،رضا انتصاری ،فرشید یداللهی ،مصطفی دانشجو،امیر اسلامی و امید بهروزی هفت درویش زندانی هستند که بیش از بیست ماه در بازداشت موقت بسر میبرند و علی رغم وخامت حال تعدادی از آنان صلواتی در اقدامی غیر قانونی به مقامات زندان دستور داده تا زمانی که آنها در جلسه دادگاه شرکت نکردند از هرگونه اقدام درمانی آنها در خارج از زندان جلوگیری شود.

 


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.