چهارشنبه 6th مارس 2013 , ساعت: 12:03کد مطلب : 38702 نسخه قابل چاپ

انتقاد میرتاج‌الدینی از مستند صداوسیما

مشاور رییس‌دولت در اجرای قانون اساسی گفت: از صداوسیما به عنوان رسانه ملی انتظار نمی‌رفت در شرایط حساس فعلی بحث‌های سیاسی را حاد و تنشی کند.

به گزارش ایسنا، میرتاج‌الدینی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره پخش مستندی از تلویزیون با نام سرانجام نامبارککه به بازخوانی پرونده دوران ریاست جمهوری ابوالحسن بنی‌صدر پرداخته بود، اظهار کرد: من همیشه مستندها را می‌بینم اما این مستند را ندیدم ولی از جاهای مختلف، از جمله افراد روحانی و اشخاص دیگر به من گفتند که این مستند جهت‌دار، سیاسی و معنی‌دار بوده است.

در ادامه، خبرنگاری از میرتاج‌الدینی پرسید نظر شما درباره برخی اظهارنظرها مبنی بر شباهت رییس‌جمهور با بنی‌صدر، چیست؟ که میرتاج‌الدینی پاسخ داد: این صحبت‌ها صحیح نیست و یک نوع بداخلاقی سیاسی خواهد بود و درست نیست در فضای سیاسی این موارد را مطرح کنیم.

معاون رییس‌دولت با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بارها ما را به وحدت، صمیمیت و همکاری دعوت کرده است، خاطرنشان کرد: هر نوع حرکت در این زمینه نوعی عدول از بیانات مقام معظم رهبری است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.