جمعه 15th نوامبر 2013 , ساعت: 04:11کد مطلب : 54834 نسخه قابل چاپ
توفیقی:

انتقادات نمایندگان پشتوانه قابل دفاعی ندارد/ مهم حمایت جامعه دانشگاهیان است

مشاور عالی وزیر علوم گفت: انتقادات نمایندگان، پشتوانه قابل دفاعی ندارد و نمایندگان نیز در روزهای آینده متوجه این موضوع خواهند شد. مهم، نظر و حمایت جامعه دانشگاهیان است.

به گزارش تسنیم، جعفر توفیقی مشاور عالی وزیر علوم صبح امروز در حاشیه برگزاری مراسم ختم والده محمدعلی نجفی رئیس سازمان میراث فرهنگی، در جمع خبرنگاران در واکنش به انتقادات اخیر نمایندگان مجلس نسبت به انتصابات فرجی دانا، وزیر علوم گفت: به نظر من نمایندگان دلایلی برای انتقادهای خود نداشتند.

وی افزود: انتصاب های فرجی دانا بسیار مورد استقبال جامعه دانشگاهیان قرار گرفته و وی از روحیه علمی خوبی برخوردار هستند و در همین زمینه انتصاب های ارزشمندی را انجام داده که مگی از چهره های نام آشنا هستند.

توفیقی با بیان اینکه انتقادهای نمایندگان به هیچ وجه منطقی نبوده و دلایل روشنی نیز نداشته است، در خصوص نامه تعدادی از نمایندگان به رئیس جمهور مبنی بر دخالت مستقیم وی در موضوع انتصاب های وزارت علوم گفت: فشارهای نمایندگان مجلس پشتوانه ای ندارد، مهم جامعه دانشگاهیان کشور است.

وی خاطرنشان کرد: انتقادها، پشتوانه قابل دفاعی ندارد و نمایندگان نیز در روزهای آینده متوجه این موضوع خواهند شد. مهم، نظر و حمایت جامعه دانشگاهیان است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.