سه‌شنبه 27th مارس 2012 , ساعت: 11:03کد مطلب : 3238 نسخه قابل چاپ
مصونیت فولادین متهم ردیف اول کهریزک

انتصابات سعید مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی

سعید مرتضوی نماینده ویژه احمدی‌نژاد و مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در احکامی جداگانه بختیار ملکی را به سمت مدیرکل دفتر مدیرعامل و همچنین دکتر بهنام پرهیزکار را به عنوان مشاور اجرایی مدیرعامل منصوب کرد.

این در حالی است که انتصاب سعید مرتضوی که به جلاد روزنامه‌های ایران نیز معروف است و یکی از عاملین اصلی و متهمین اصلی پرونده جنایت کهریزک به‌‌شمار می‌آید٬ به عنوان مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی اعتراضات فراوانی را حتی در میان اصولگرایان و جناح راست به همراه داشت و حتی زمزمه‌هایی برای استیضاح وزیر کار جمهوری اسلامی از سوی برخی از نمایندگان به گوش رسید. انتصابی که وزیر کار در دفاع از خود رسما اعلام کرد در آن هیچ نقشی نداشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در بخشی از حکم صادره از سوی سعید مرتضوی مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی آمده است.

بنابر این گزارش در شرح وظایف و اختیارات مشاور اجرایی مدیرعامل بر پیگیری اجرای برنامه های کوتاه مدت صندوق، اهتمام در طراحی و تدوین راهبردها و برنامه های میان مدت و بلند مدت از طریق به کارگیری روشهای علمی و همکاری و اخذ نظر گروه مشاورین و سایر کارشناسان صاحب نظر اعم از درون و برون سازمانی، برنامه ریزی دقیق و مدبرانه همراه با صحت، سلامت و شفافیت جهت شناسایی و معرفی افراد واجد شرایط جهت تدوین برنامه های علمی و کارآمد در راستای نیل به اهداف صندوق تامین اجتماعی و بررسی مکاتبات و درخواست‌های وارده و صدور دستورات لازم و امضاء مکاتبات از طرف مدیرعامل تاکید شده است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.