چهارشنبه 27th ژوئن 2012 , ساعت: 03:06کد مطلب : 14258 نسخه قابل چاپ
تفکیک جنسیتی برگزاری یک کنسرت دیگر را لغو کرد

امیری در «نور» کنسرت نخواهد داشت

در ادامه فشارها و اعمال محدودیت ها برای هنرمندان و برنامه های فرهنگی هنری، کنسرت احسان خواجه‌ امیری که قرار بود در شهرستان «نور» برگزار شود، لغو شد.

به گزارش ایسنا، این کنسرت که بنا بر اعلام برگزارکنندگان و طبق مجوز دریافتی قرار بود ۸ و ۹ تیرماه در این شهرستان برگزار شود، بنا بر درخواست مسئولان محلی مبنی بر اینکه محل حضور و نشستن آقایان و خانم‌ها باید کاملا جدا از یکدیگر باشد، منتفی شد.

رهبر ارکستر احسان خواجه‌ امیری با تایید این خبر گفت: پس از اعلام این موضوع از سوی مسئولان شهرستان نور تصمیم گرفتیم این کنسرت اصلا برگزار نشود.

به گزارش جرس دو هفته پیش نیز، در پی تداوم فشارها و تشدید محدودیت های پوششی برای جوانان و بانوان، این هنرمند کشور ضمن انتقاد از فشارهای موجود گفته بود: “این روزها کنسرت گذاشتن سخت نیست، سخت ترین کار کنسرت آمدن است.”

ماموران گشت، در جریان آغاز مراسم جشنواره فیلم ویدیویی تهران، با استقرار قدم به قدم در اطراف مکان برگزاری مراسم، به برخوردهای تند با زنان و جوانان پرداخته و موجبات نارضایتی زیادی را فراهم ساخته بودند.

احسان خواجه امیری ـ خواننده سرشناس تیتراژهای سریال‌های تلویزیونی ـ هنرمندی بود که در این مراسم به روی صحنه رفت و تعدادی از کارهایش را برای حاضران اجرا کرد.

او در جریان این اجرا گفت: این روزها کنسرت آمدن از کنسرت گذاشتن سخت‌تر است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.