پنج شنبه ۲ام دی ۱۳۹۵ , ساعت: ۰۵:۱۰کد مطلب : 100635 نسخه قابل چاپ
محمود صادقی:

اقدام کریمی قدوسی،جرم است/ برخی از اشخاص در مجلس حاشیه امنیتی دارند!

محمود صادقی،نماینده مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی درگفتگو با اصلاحات نیوز با اشاره به اظهاراتی که به نقل از  وی مبنی بر متعلق نبودن توییت ها به وی در خبرگزاری اصولگرای فارس منتشر شده اظهار داشت:هرگز این اظهارات مطرح نبوده و خبرگزاری فارس به اشتباه آنها را منتشر کرده و باید گفت که اقدام به تحریف آنان کرده است.
وی ادامه داد: به بنده گفتند که کامنت های زیر توییت شما در شبکه اجتماعی توییتر چندان مناسب نیست که بنده پاسخ دادم کامنت ها در اختیار ما نیست و هرشخصی میتواند آزادانه هر کامنتی که خواست بگذارد.
نماینده مردم تهران در بهارستان دهم با اشاره به حساب های کاربری سایر مسئولان عالی رتبه کشور در شبکه اجتماعی توییتر متذکر شد:مثلا حساب کاربری مقام معظم رهبری که به چندزبان وجود دارد یا حساب کاربری رئیس جمهور که هرشخصی میتواند آزادانه هرمطلبی را،حتی اگر حاوی توهین باشد،برای آنها ارسال کند.
صادقی ادامه داد:در همان جلسه به من گفتند توییت هایی که منتشر کرده ام،ایراد و اشکالی ندارد،توییت هایی که حاوی اشعار پروین اعتصامی است و مابقی را نیز گفتند که ایرادی ندارد و گویا آنها روی کامنت ها دست گذاشته اند که در اختیار من نیست.
عضو فراکسیون امید پارلمان دهم با اشاره به شرایط پرونده خود نیز یادآور شد:پرونده هنوز به دادگاه نرفته است و هنوز صورت جلسه تنظیم نشده و امضاها جمع آوری نشده است به علاوه اینکه مطابق قانون نظارت بر رفتار نمایندگان،نماینده مورد نظر ابتدا باید به هیئت دعوت شود و اظهاراتش شنیده شود.
وی افزود:پس از تصمیم گیری نیز ابتدا باید به نماینده مورد نظر ابلاغ صورت بگیرد در حالی که این اتفاق نیفتاده و ابلاغ از طریق خبرگزاری اصولگرای تسنیم صورت گرفته است.
صادقی خبراز شکایت خود از نماینده خاطی مجلس داد و یادآور شد:درحالی که صحبت ها صورت گرفته بود و مقرر شده بود که هیچ مصاحبه ای پیرامون مباحث ان جلسه صورت نگیرد و اظهارات در ان جلسه پخش نشود،یکی از نمایندگان این اقدام را انجام داده است که بنده قطعا از ایشان به واسطه موضوع ذکر شده شکایت خواهم کرد.

اقدام کریمی قدوسی،جرم است

 

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه،”برخی میگویند اقدام کریمی قدوسی پیرامون انتشار مطالب یک جلسه محرمانه متضمن نوعی جاسوسی است،آیا این عقیده صحیح است یا خیر؟” خاطرنشان کرد:بنده در آن جلسه حضور نداشتم و نمیدانم اظهاراتی که قدوسی نقل کرده صحیح است یا خیر اما به هرحال آن جلسه،جلسه ای محرمانه بوده است.
عضو فراکسیون امید دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد:بنابراین از آنجایی که در ان جلسه تاکید شده که جلسه محرمانه است و ایشان آنرا فاش کرده اند بنابراین متضمن “افشای اسناد محرمانه” است نه جاسوسی.
صادقی خاطرنشان کرد:افشای اسناد محرمانه خود جرم محسوب میشود و متفاوت با جرم جاسوسی است اما به هر حال این اقدام جرم محسوب میشود.

برخی از اشخاص در مجلس حاشیه امنیتی دارند!

وی با گلایه از رویه در پیش گرفته شده در خانه ملت اظهار کرد:متاسفانه امروز شاهد هستیم در مجلس شورای اسلامی استاندارهای ۲ گانه حاکم است و با همه نمایندگان یکسان رفتار نمیشود.

صادقی افزود:بعضی از اشخاص در مجلس از حاشیه امنیتی خاص برخوردار هستند و به هرشخصی که میخواهند تهمت میزنند و حتی به وزیر کار تهمت اختلاس چند۱۰هزار میلیاردی میزنند که مشخص میشود کذب بوده اما اتفاقی نمی افتد.
نماینده اصلاح طلب مردم تهران با تاکید بر لزوم رفتار یکسان با همه نمایندگان بیان کرد:نماینده ای دیگر نیز مثلا در مبحث ۲ تابعیتی ها هرگونه تهمتی که خواست به چندین و چند مسئول کشور زد و آنان را متهم به جاسوسی کرد اما اتفاقی نیفتاد در عوض نماینده ای دیگر به دلیل طرح یک پرسش که آنرا تلویحا توهین آمیز میخوانند، بازخواست میشود!
صادقی در خاتمه با اشاره به خوی استکباری حاکم بر خانه ملت اظهار داشت:ما در مجلس با استانداردهایی ۲ گانه زندگی میکنیم و نظارت ها بر رفتار نمایندگان بنا بر استانداردهایی غیر یکسان و ۲ گانه صورت میگیرد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.