شنبه 8th آگوست 2015 , ساعت: 03:08کد مطلب : 82982 نسخه قابل چاپ
در خواست تعدادی از فعالان زن از صادق لاریجانی

اقدام عاجل و ضروری جهت آزادی و درمان نرگس محمدی به عمل بیاورید

زرین دخت عطایی(سحابی)، اعظم طالقانی، زهره سحابی، دره سحابی ، طاهره طالقانی، مینو مرتاضی لنگرودی و فیروزه صابر در نامه ای به صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه با یادآوری وخامت حال نرگس محمدی نایب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر از وی خواستند برای جلوگیری از تکرار فاجعه ای جدید زمینه آزادی این فعال حقوق بشر را فراهم کند.

متن کامل این نامه به نقل از ملی-مذهبی به شرح زیر است:

جناب آقای صادق لاریجانی ریاست محترم قوه قضائیه

با سلام

به طوری که  که آگاهید خانم نرگس محمدی از جمله مادران دربندی است که دارای سابقه آمبولی ریه و فلج عضلانی است و فضای زندان موجب تشدید آن خواهد شد. مطابق گفته خانواده، وی اینک در شرایط نگران کننده ای به سر می برد که به توصیه پزشکان معالج می بایست بستری شده و مورد مراقبت قرار بگیرد. دوری از همسر و فرزندانش نیز این نگرانی  را مضاعف می کند.

بدین وسیله مصرا از جنابعالی می خواهیم با توجه به وخامت حال خانم محمدی برای جلوگیری از هر گونه خطر جانی احتمالی اقدام عاجل و ضروری جهت آزادی و درمان ایشان به عمل بیاورید. مبادا که شاهد فاجعه ای دیگر باشیم.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.