جمعه 28th دسامبر 2012 , ساعت: 07:12کد مطلب : 32726 نسخه قابل چاپ
امام جمعه اصفهان:

اقدامات دولت دلهره آور است/ آقای رئیس جمهور از آن ۳۰۰ نفر شکایت کنید

امام جمعه اصفهان گفت: در مصاحبه‌‌های آقای رئیس جمهور، نکاتی بیان شد که تنها دلهره را به ارمغان آورده است اما ضعف عملکرد دولت، نشان از ضعف حکومت اسلامی ندارد.

به گزارش  مهر،  سید یوسف طباطبایی نژاد، امروز ظهر، در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان با اشاره به مصاحبه اخیر رئیس دولت اظهار داشت: طبق نظر رئیس جمهور وضع مردم روبه بهبودی است، هدفمند کردن یارانه‌ها در سال ۱۳۹۰ موفقیت‌آمیز بوده است و اگر در سال ۱۳۹۱ تورمی به وجود آمده، تنها ناشی از قیمت ارز و دشمنی دشمنان بوده است که البته مردم، خود، می‌توانند این سخنان را ارزیابی کنند.

وی با اشاره به سخنان رئیس دولت دهم مبنی بر اینکه یکی از مشکلات کشور، انجام امور به وسیله ارگان‌هایی غیر از قوه مجریه است، تاکید کرد: شاید منظور رئیس جمهور از غیر دستگاه های دولتی، قوه قضاییه و سایر دستگاه‌ها است که البته باید در نظر داشت، در حکومت قانون اگر تمام سازمان‌ها زیر نظر رئیس جمهور فعالیت کنند به طور حتم نظام شاهنشاهی به وجود می‌آید.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه طبق نظر احمدی نژاد ۶۰ درصد از اموال عمومی کشور در دست ۳۰۰ نفر است، گفت: آقای رئیس جمهور شما به نمایندگی از طرف ما، از این افراد شکایت کنید و در این امر نیازی به نامه‌ دادستانی نیست.

وی با اینکه رئیس دولت دهم از همان ابتدای کار خود، قصد داشتند از این‌گونه اقدامات جلوگیری کنند، تصریح کرد: هنوز یک شکایت از طرف رئیس جمهور در مورد افراد مشکوک صادر نشده است اما مردم بدانند حکومت اسلامی پابرجاست و ضعف دولت ربطی به حکومت اسلامی ندارد.

طباطبایی نژاد ادامه داد: الان در حال تغییر دولت هستیم و مردم به هوش باشند، در انتخابات آینده نیز افرادی ممکن است حضور پیدا کنند که وعده‌های دروغ بدهند و باید از امروز کشورمان عبرت بگیریم.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.