شنبه 14th جولای 2012 , ساعت: 11:07کد مطلب : 16397 نسخه قابل چاپ
خبرگزاری مهر مدعی شد

افسرنیروی انتظامی، بزرگترین زمین خوار تهران دستگیر شد

معاون دادستان تهران از جزئیات پرونده زمین خواری یک افسر نیروی انتظامی در پایتخت پرده برداشت.

مرتضی تورک از صدور کیفرخواست برای یک افسر نیروی انتظامی به دلیل زمین خواری در تهران خبر داد و افزود: در این پرونده تعدادی از ماموران نیروی انتظامی و وکلا دستگیر شدند.

وی افزود: در این پرونده که تحقیقات و بررسی آنها بسیار کار برد یکی از افسران نیروی انتظامی که پیش از این در قسمت پلیس فرودگاه‌ها مشغول به کار بوده است و از این طریق توانسته به فایل اطلاعات افرادی که در دهه اول انقلاب فرار کرده اند دسترسی پیدا کند. این متهم از طریق این اطلاعات به اراضی و خانه های این افراد دسترسی پیدا کرده و از طریق کلانتری‌ها اقدام به ایجاد پرونده های سوری کرده است.

رئیس دادسرای ویژه زمین خواری گفت: متهم با نوشتن مبایعه نامه هایی به وسیله مادر بزرگ، اقوام و پدرش مدعی مالکیت اراضی را داشته و از محاکم قضایی احکامی به نفع خود گرفته است.

وی اظهار داشت: بر اساس استعلام از مرکز انفورماتیک دادگستری استان تهران دریافتیم که این افسر نیروی انتظامی تاکنون ۵۰ فقره پرونده به نام خود در شعب دادگستری به ثبت رسانده است که بیشتر پرونده ها تصاحب اراضی و املاک از سازمانهای دولتی مانند اداره مسکن و شهرسازی، شهرداری تهران، منابع طبیعی وبوده است.

تورک افزود: در یکی از پرونده ها این متهم توانسته است شرکت آب منطقه ای تهران را محکوم کرده و از آن ۲ میلیارد تومان مطالبه کند.

معاون دادستان تهران گفت: این متهم همراه با سایر همدستانش ۴ ماه است که در بازداشت به سر می برند و با توجه به صدور کیفرخواست منتظر تشکیل دادگاه این زمین خوار هستیم.


حوزه :
  1. ناظر

    وقتی که قضات کشور مقهور و مرعوب نیروی افسار کسیخته انتظامی باشند ، چرا این افسر استفاده نکند . وقتی که نیروی انتظامی است که تصمیم میگیرد که مردم کراوات نزنند و ارایش نکنند و تازه این نیرو هم چنان شیر تو شیر است و نفراتش افسار کسیخته هستند که ، امروز یکی میگوید با کراوات برخورد میکنیم و بجان فروشندگان کراوات میافتند تا حق و حساب دستشان بیاید و فردا دیگری میگوید با کراوات کاری نداریم ، قضات مفلوک قوه قضائیه و دادستان داغ بر پیشانی آن هم به فکر این هستند که بچه ۱۳ ساله فلان فعال حقوق بشر از کشور خارج نشود ، همین میشود که هست . یک افسر نیزوی انتظامی که حتما هیکلی درشت و قیافه ای ترسناک هم دارد ، میشوذ بزرگترین زمین خوار . عحب الگویی ساخته ایم برای ملت های مستضعف و در حال مبارزه با استکبار ، البته در حال فروپاشی .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.