جمعه 26th اکتبر 2012 , ساعت: 10:10کد مطلب : 27587 نسخه قابل چاپ
رییس بسیج زنان در میان تهدیدکنندگان زنان سینما

اعلام موجودیت «جنبش مقابله با عریانگری در سینما»

«جنبش مقابله با عریانگری در سینمای ایران» با صدور بیانیه‌ای تهدید آمیز علیه برخی بازیگران زن سینما اعلام موجودیت کرد.

به گزارش دیگربان این «جنبش» در بیانیه خود که روز چهارشنبه (سوم آبان) منتشر شده٬ آورده که سکوت در برابر «جسارت‌های وارده از سوی تعدادی هنرمندان مصطلح در نظام مقدس اسلامی» را «فاجعه» می‌داند.

این بیانیه اضافه کرده پروژه‌ای از سال‌های پیش از سوی «چشم سبز‌ها» آغاز شده که یکی از اهداف آن «تقویت حرفه‌ای برخی از چهره‌های شاخص زن در سینمای ایران است.»

این «جنبش» در ادامه هشدار داده که «قصور در برخورد قاطع با این پروژه، به قیمت جریحه دار شدن وجاهت عمومی زن ایرانی در اذهان جهانی تمام خواهد شد.»

«جنبش مقابله با عریانگری در سینمای ایران» در بخش دیگری از بیانیه خود به حضور نیکی کریمی در جشنواره بین‌المللی فیلم «ابوظبی» اشاره کرده و حملات تندی متوجه وی کرده است.

در این بیانیه آمده که «حضور نیکی کریمی با پوششی منافی عفت و عزت زن ایرانی» در امارات «بی‌شک هم صدایی با دشمنان تمدن ایرانی و نظام جمهوری اسلامی ایران است.»

این «جنبش» در پایان نخستین بیانیه خود از مقام‌های قضایی خواسته با این بازیگر سینما برخورد کنند.

مینو اصلانی٬ رئیس بسیج زنان نیز که عضو «جنبش مقابله با عریانگری در سینمای ایران» است هم گفته «اگر نیکی کریمی از مردم برائت نجوید و عذر خواهی نکند باید جزو کسانی باشد که ممنوع‌التصویر شده‌اند.»

سایت «رویداد» نیز نامه‌ای که ادعا کرده از سوی برخی فعالان دانشجویی خطاب به احمدرضا رادان٬ جانشین فرمانده پلیس نوشته شده را منتشر کرده که در این نامه درخواست برخورد با نیکی کریمی شده است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.