دوشنبه 8th آوریل 2013 , ساعت: 02:04کد مطلب : 41110 نسخه قابل چاپ

اظهارنظر شمقدری درباره‌ نمایش فیلم فرهادی در ایران

رئیس سازمان سینمایی درباره اکران فیلم جدید اصغر فرهادی در ایران گفت: اگر تصاویر و موضوع این فیلم با موازین جمهوری اسلامی هماهنگ باشد، برای اکران، مشکلی نخواهد داشت.

جواد شمقدری در پی اعلام علی سرتیپی مبنی بر اکران فیلم «گذشته» در ایران در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: با این فیلم‌هم مانند آثار دیگر برخورد خواهد شد و باید شورای پروانه نمایش آن را ببیند و نظر بدهد.

علی سرتیپی امروز از اکران فیلم جدید اصغر فرهادی در ایران همزمان با سینماهای دنیا خبر داد.

مدیرعامل فیلمیران در گفت وگو با ایسنا، گفت: در حال مذاکره برای اکران همزمان فیلم «گذشته» در ایران هستیم و امیدواریم بتوانیم در خردادماه اکران آخرین ساخته اصغر فرهادی را با زیرنویس فارسی داشته باشیم.

وی ادامه داد: قرار است نسخه‌ای از این فیلم هفته آینده برای بازبینی به اداره کل نظارت و ارزشیابی ارسال شود و در حال حاضر نیز با رئیس سازمان سینمایی و مدیر اداره کل نظارت و ارزشیابی در حال مذاکره هستیم.

سرتیپی همچنین خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم اگر اصغر فرهادی وقت پیدا کند نسخه دوبله‌ شده‌ای از این فیلم آماده کنیم اما با توجه به درگیری‌های این کارگردان برای اکران آخرین ساخته‌اش در آمریکا و اروپا بعید بدانم چنین اتفاقی بیفتد.

مدیرعامل فیلمیران پیش از این نیز اکران دو فیلم آخر اصغر فرهادی «درباره الی» و «جدایی نادر از سیمین» را در ایران عهده دار بود.

 


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.