جمعه 15th ژوئن 2012 , ساعت: 01:06کد مطلب : 12730 نسخه قابل چاپ

استاد کسایی در سکوت خبری به خاک سپرده شد

حسن کسایی نوازنده پیشکسوت نی ایران سحرگاه جمعه در سکوت خبری به خاک سپرده شد.

به گزارش مهر، استاد حسن کسایی بعد از ظهر پنج شنبه پس از مدت‌ها تحمل رنج بیماری، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه و در منزل شخصی خود درگذشت و تمام دوستان و آشنایان و جامعه هنری را به سوگ خود نشاند.

پیکر این استاد بزرگ به خواسته خانواده وی چهار صبح امروز ۲۸ خرداد در سکوت خبری و بدون اطلاع‌رسانی به خاک سپرده شد.

شنیده ها حاکی از این است که این استاد هنرمند به احتمال زیاد در باغ رضوان به خاک سپرده شده است.

مراسم فاتحه این مرحوم صبح روز یکشنبه در مسجد سید اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، استاد حسن کسایی بیش از ۱۰ سال با روحیه‌بالا با بیماری «سرطان» مبارزه کرد، اما از سال گذشته و به دلیل ابتلا به بیماری «زونا»، یک‌باره قدرت جسمی‌اش تحلیل رفت و دچار ضعف شدید جسمانی شد.

این استاد پیشکسوت موسیقی در سن ۸۴ سالگی دار فانی را وداع گفت.

شایان ذکر است مدتی پیش پیکرمرحوم ایرج قادری نیز در سکوت خبری به خاک سپرده شد. برخی ناظران سیاسی معتقدند این رفتار که برخلاف سنت دینی و ملی ایرانیان در تشییع و تدفین عزیزان شان است تحت فشارهای امنیتی و جهت جلوگیری از هر گونه تجمع مردمی صورت میگیرد.


حوزه :
برچسب ها :
  1. مهرداد

    امید وارم مردم متوجه این فرهنگ نامیمون (اسلام) بشوند ببینید که چه بلای سر کشور عزیزمان آورده ، ما را به شخص پرستی که همان بت پرستی قدیم است وا داشته ایرانی هیچ وقت بت پرست نبوده واقعا این فرهنگ نامیمون چه مصیبتها وبدبختی ها که سر این مملکت و مردم که نیاورده به امید آگاهی وروشن شدن هموطنان
    درود بر ایرانیان واقعی

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.