دوشنبه 6th آگوست 2012 , ساعت: 03:08کد مطلب : 18935 نسخه قابل چاپ
سپاس خانواده کروبی از همدردی دوستان

از طرف مهدی کروبی از همه شما تشکر می‌کنیم

خانواده مهدی کروبی با صدور پیامی، از ابراز همدردی شخصیت ها، مراجع عظام، گروه ها و تشکل های داخل و خارج از کشور؛ با آقای کروبی، تشکر کردند.

به گزارش سحام، مرحومه زینب کروبی، اواخر تیرماه دار فانی را وداع گفت. مراسم تدفین و ختم این مادر شهید در حالی برگزار گردید که حکومت اجازه حضور مهدی کروبی بر مزار خواهرش را به وی نداد. مرحومه زینب کروبی، مادر بسیجی مفقودالاثر شهید مصطفی شریفی بود.

دو خواهر آقای کروبی، که هر دو از مادران شهید بودند، در ایام حبس غیرقانونی ایشان، فوت نمودند.

متن پیام تشکر خانواده مهدی کروبی بدین شرح است:

در آستانه ماه مبارک رمضان عزادار از دست دادن دومین ام الشهید خانواده کروبی، مرحومه زینب کروبی؛ شدیم که با همدردی و محبت بسیاری از دوستان داخل و خارج از کشور همراه شد.

لذا وظیفه خود می دانیم از طرف حجت السلام والمسلمین مهدی کروبی، که بیش از یک سال و نیم است که در حبس غیر قانونی به سر می برد؛ از مردم و نیز همه بزرگواران بویژه آیات عظام صانعی، دستغیب و بیات زنجانی؛ بیت حضرت امام، بیت حضرت آیت الله العظمی منتظری، آقایان خاتمی(آخرین رئیس جمهور منتخب مردم)، عبدالله نوری، هادی خامنه ای، زندانیان سیاسی و خانواده های ایشان و کلیه فعالان سیاسی داخل و خارج از کشور، گروه ها و تشکل های داخل و خارج کشور که با ارسال پیام تسلیت موجب تسلی خاطر بازماندگان گردیدند، مراتب تشکر وسپاس از طرف ایشان و خانواده را اعلام می داریم.

خانواده مهدی کروبی

۱۶مرداد ماه ۹۱


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.