دوشنبه ۲۶ام تیر ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۳:۰۴کد مطلب : 16626 نسخه قابل چاپ
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:

از سرعت علمی‌مان نگرانیم، می ترسیم کشورهای دیگر عقب بمانند!

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در اظهاراتی عجیب  گفت: نگرانی امروز ما سرعت علم در ایران است چرا که این سرعت آن قدر زیاد است که کشورهای دیگر نسبت به ما عقب می‌مانند و ما از این امر نگران هستیم.

به گزارش مهر محسن مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در مراسم رونمایی از کتاب‌های ائتلاف جهانی علیه تروریسم برای صلح عادلانه که صبح امروز در دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت امور خارجه برگزار شد، با اشاره به اینکه دنیا دچار وارونگی شده است بیان کرد:« انقلاب اسلامی همه قواعد را به هم می‌زند. درحال حاضر کشورهایی که مدعی حفظ نسل بشریت هستند گندم‌های خود را به دریا می‌ریزند و شعار فقرزدایی در دنیا می‌دهند اما ترویج فقر و فلاکت می‌کنند.»

وی ادامه داد:« یک اتفاقی در طلیعه قرن ۲۰ و۲۱ شکل گرفت و آن پیروزی انقلاب اسلامی بود. امام خمینی(ره) مبدع یک جریان جهانی به نفع بشریت و برای سعادت بشریت شده است و پیام انقلاب از همان روز اول تنها مربوط به ایران نبود و امام نیز مخاطب خود را همه جهانیان قرار دادند.»

به گفته دزفولی انقلاب اسلامی جریان سلطه را بر هم زد و به همین دلیل نیز ما باید دشمنی و تحریم ۳۰ ساله را تحمل کنیم و وارونگی دنیا را برملا کنیم. در گذشته دشمنی‌ها بر علیه ما سطوح پایین‌تری داشت اما امروز رسماً با ما دشمنی می‌کنند.

وی تاکید کرد:‌ «جریان سلطه به هیچکدام از واژه‌های صلح اعتقادی ندارد اما دشمن صلح است و ما به نظام ساز وی آگاهی نخبگان نیاز داریم و اینکه جریان ها را شکل بدهیم و سازمان‌های جدید ایجاد کنیم. ما باید بار دیگر جهان را از وارونگی نجات دهیم چرا که اکنون تنها تصویر منهدم شده جهان است که در معرض دید قرار دارد و تنها جریانی که از اسلام ناب نشات می‌گیرد می‌تواند این روند را تغییر دهد.»

خاطرنشان می شود مخبر دزفولی برای اثبات این ادعای بزرگ خود آمارو سندی  ارائه نکرده است.

 

 


برچسب ها :
 1. ناظر

  یکی این بابا را سروته کند تا دنیا را وارونه نبیند . میافتد گردنش میشکنه . قرصهاش رو هم بدهید بخورد تا سرعت تولید علمش کم شود .

 2. اصغر

  درمورد فقر ، فساد،فحشا و اختلاص دردنیا حرف اول را میزنیم خیلى راست میکید جلوى دیبلماتاتونو بکیرید که ابروى همه رابردند تو یک کشور زیر ابى میرند تو کشور دیکه یقه دختر فیلیبینى را میکیرند –

 3. ناشناس

  دروغگویی شان عجیب نیست.احمق فرض کردن مردم عجیب است

 4. مبینا

  ای بدبخت ای کاش این پست وجفه دنیا ارزش اینهمه تملق وچاپلوسی راداشت .مطمئنا بعدازتغییرات این افراد اولین کسانی هستند که موضع مخالف خواهندگرفت آنموقع باید فریب نخوریم

 5. فکر نمی کنم شدت بیماری ا.ن. و واگیری آن به این شدت باشه که نشون می دهند. اینا فکر می کنند ملت و گذاشتن سرکار. باید دید نقشه بعدی شون چیه؟ «البته خواب دیدن ، خوش باشه!»
  این جمله را از یادداشت :http://iranabadec.blogspot.com/2012/07/blog-post_12.html “با استیصال حاکمان چه باید کرد؟ نقل می کنم و پیشنهاد می کنم راجع به این جمله فکر بکنیم!
  مبارزه سیاسی و طرح جوک و تمسخر برای مبارزه با این “موریانه خورده” کمک به دوام “خاطره” از حکومتی است که روزی وجود داشته است! و امروز فقط در خاطره ها می تواند حکومت بکند.

 6. kaveh

  in mard tohin be shoure mellat mikonad

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.