پنج‌شنبه 19th سپتامبر 2013 , ساعت: 11:09کد مطلب : 51802 نسخه قابل چاپ
نسرین ستوده:

از اوین که خارج شدم به من گفتند آزاد هستید

نسرین ستوده، حقوقدان و وکیل دادگستری که تازه به خانه برگشته در گفتگو با یکی از سایت ها می گوید، از آزادی اش بی اطلاع بوده است.

به گزارش سایت آینده  او توضیح می دهد: به من گفتند با مرخصی من موافقت شده است. فکر کردم برای مرخصی می آیم اما ماشین که از در بزرگ اوین خارج شد، مامور همراه به من گفت شما آزاد هستید. با همان ماشین هم مرا به خانه رساندند.

ستوده می گوید که تا پیش از آن نه صحبتی درباره آزادی او و سایر زندانیانی که دیروز آزاد شده اند شده بود و نه اطلاعی از این مساله داشته اند: “اصلا چیزی درباره آزادی به من نگفته بودند نه روزهای قبل نه هنگام آزادی. من فقط فکر میکردم با درخواست مرخصی ام موافقت شده است اما بعد از خروج ماشین از زندان، مامور همراه من گفت که آزاد هستید”.

 


حوزه :
برچسب ها :
  1. ali manly

    مبارک باشد. امیدواریم در تجلیل از شما صدها زن و مرد با حفظ آرامش مرتبا بدیدن شما بشتابند و از درسهای انسانی شما درس انسانیت٬ اخلاق٬ مقاومت و توسعه شما بهره مند شوند.

  2. ناظر

    درود به زنان آزادی خواه ایران که موجب سربلندی این ملت هستند ، بویژه فرهیحتگانی چون نسرین ستوده خار چشم تنگ نظران .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.