دوشنبه 27th آگوست 2012 , ساعت: 05:08کد مطلب : 21505 نسخه قابل چاپ
کشف 320 جسد در هفت کیلو متری دمشق

ارتش آزاد هلی‌کوپتر ارتش اسد را سرنگون کرد

تلویزیون دولتی سوریه روز دوشنبه سقوط یک هلی کوپتر را در شرق دمشق تایید کرد. تلویزیون سوریه جزئیات دقیقی از سقوط این هلی کوپتر ارائه نکرد اما ارتش آزادی بخش سوریه اعلام کرد این هلی کوپتر را سرنگون کرده است.

ارتش آزاد  روز ۱۳ اوت نیز از سرنگونی یک هواپیما در دیر الزور خبر داده بود.

به گزارش روزنامه لبنانی لوریان لو ژور درگیری همچنان در محله های شرق دمشق میان ارتش سوریه و ارتش آزاد ادامه دارد و بسیاری از محلات این منطقه زیر حملات شدیدد ارتش  اسد قرار دارند. به گفته برخی از شاهدان ۹۰ درصد تیرهایی که شلیک می شوند تصادفی است و مردم عادی را هدف قرار می دهد و  کمتر به شورشیان اصابت می کند.

همچنین در محله های شمال شرق دمشق نیز درگیری میان ارتش سوریه و ارتش آزاد ادامه دارد. این درگیری ها از صبح روز دوشنبه با انفجارهای شدید از سر گرفته شده است.

این در حالی است که  جسد ۳۲۰ نفر در  در هفت کیلومتری جنوب دمشق جایی که ارتش اسد هفته گذشته عملیات نظامی را سازماندهی کرد کشف شده است.

اپوزیسیون سوریه رژیم اسد را مسئول  این کشتار معرفی کرده و تصاویر اجساد را در اینترنت  پخش کرده است. اکثریت مردم  این محله سنی هستند.

 

 

0

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.