سه شنبه ۲۲ام اسفند ۱۳۹۶ , ساعت: ۰۶:۱۲کد مطلب : 107202 نسخه قابل چاپ
نامه حمید بقایی به سردار سلیمانی:

ادعای سازمان اطلاعات سپاه را تکذیب کنید

حمید بقایی معاون احمدی نژاد در نامه ای  به سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس با تکذیب  ادعای شیخ حسین طائب رئیس اطلاعات سپاه در مورد حیف و میل مبلغ ۳٫۵ میلیون یورو اهدایی سپاه قدس برای کشورای آفریقایی خواستار تکذیب این موضوع شده است.

به گزارش تلگرام حمید بقایی متن این نامه به شرح زیر است:
🔹 جناب سردار قاسم سلیمانی، فرمانده محترم سپاه قدس

سلام علیکم، احتراماً به آگاهی می رساند، سازمان اطلاعات سپاه با مسئولیت آقای حسین طائب مدعی گردیده که سپاه قدس مبلغ ۳٫۵ میلیون یورو در تاریخ ۱۴/۵/۹۲ (پس از خاتمه دولت دهم) جهت اهداء به سران کشورهای آفریقایی به اینجانب تحویل داده و این مبلغ به همراه ۵۷۰ هزار دلار ارز متعلق به سپاه قدس مورد دخل و تصرف شخصی توسط بنده قرار گرفته است.
در ادامه بر اساس این ادعای واهی، دادستانی تهران علیه بنده به اتهام اختلاس در وجوه بیت المال، کیفرخواست تنظیم و دادگاه شعبه ۱۰۵۷ کارکنان دولت نیز به صرف یک اعای غیر منطقی و کذب، اینجانب را به ۱۵ سال زندان و رد بیش از ۴۰ میلیارد تومان محکوم کرده است.
همانگونه که به خوبی اطلاع دارید، ادعای تحویل ارز (یورو و دلار) توسط سپاه قدس به اینجانب از اساس کذب محض است، چراکه هیچگونه همکاری یا مراوده کاری و مالی میان اینجانب و سپاه قدس مطلقاً وجود نداشته و هیچ مبلغی به صورت ارزی یاریالی از طرف جنابعالی و سپاه قدس به بنده تحویل داده نشده است.
این ادعای کذب در اصل شما و مجموعه تحت امرتان را زیر سوال می برد، به این معنی که بدون حساب و کتاب و رعایت قوانین و مقررات، اموال بیت المال را در اختیار افراد فاقد مسئولیت قانونی قرار می دهید.
لذا با توجه به سماجت سازمان اطلاعات سپاه و قوه قضاییه در انتساب این ادعای واهی به اینجانب و صدور رای سیاسی ناعادلانه علیه بنده و نیز قضاوت تاریخ و آیندگان دراین زمینه که در آن هنگام سپاه پاسداران قادر به دفاع از خود نخواهد بود، خواهشمند است ضمن مکاتبه با قوه قضاییه نسبت به رد و بطلان این ادعا اقدام فرمایید. با تشکر- حمید بقایی

🔸 رونوشت : دادگاه تجدید نظر شعبه ۶۸


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.