یکشنبه ۲۱ام اسفند ۱۳۹۰ , ساعت: ۰۶:۱۲کد مطلب : 1666 نسخه قابل چاپ
پس‌لرزه‌های ریاست دانشجو بر دانشگاه آزاد

اخراج دبیر سیاسی روزنامه فرهیختگان

در پی انتخاب فرهاد دانشجو به عنوان ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی از سوی هیات امنای جدید این دانشگاه؛ اولین حکم اخراج از این دانشگاه توسط شخص وی به امضا رسید و طی آن احسان مازندرانی دبیر سیاسی روزنامه فرهیختگان با دستور مستقیم فرهاد دانشجو و پیشنهاد مدیرمسوول جدید آقای حمیدرضا عابدی خرسند از روزنامه فرهیختگان به اتهام ارتباط با آقای هاشمی رفسنجانی، هیات امنای دانشگاه آزاد، همکاری با روزنامه های اصلاح طلب و زنجیره ای از جمله ویژ نامه‌های روزنامه اعتماد، سایت جمهوریت و … اخراج شد.


  1. مطلع موثق

    دوستان عزیز…آقای احسان مازندرانی دبیر سیاسی روزنامه فرهیختگان نبوده است. این هم از آن دسته دروغ هایی بوده که ایشان همه جا منتشر کرده اند.و حتی گاهی خود را دبیر تحریریه و معاون سردبیر نیز معرفی کرده اند. دبیر سیاسی روزنامه در بدو تاسیس آقای جواد دلیری بوده است. آقای مازندرانی خبرنگار حوزه احزاب بودند. بعد از رفتن آقای دلیری آقای آرمین منتظری دبیر سیاسی روزنامه شد و آقای مازندرانی همچنان خبرنگار حوزه احزاب بود. بعد آقای مازندارنی از سرویس رفته و در سمت دبیر اجرایی روزنامه و رابط تحریریه و فنی شروع به کار کرد. علت اخراج آقای مازندارنی هم آنچیزی که شما در خبر ذکر کرده اید نبوده است. دراین خصوص اعضای تحریریه گواه هستند. قبل از انتشار خبر از صحت جزئیات آن مطمئن شوید لطفا

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.