یکشنبه 22nd سپتامبر 2013 , ساعت: 12:09کد مطلب : 51926 نسخه قابل چاپ

احمد زیدآبادی به مرخصی آمد

احمد زیدآبادی فعال ملی-مذهبی  و دبیرکل سازمان دانش آموختگان ایران (ادوار تحکیم وحدت) امروز  به مرخصی آمد.

به گزارش   کلمه ، در حالی چهارشنبه بعد از آزادی تعدادی از زندانیان سیاسی در برخی محافل رسانه ای و مجازی خبر از آزادی زیدآبادی و تعداد دیگری از زندانیان رجایی شهر بود، اما او روز چهارشنبه آزاد نشد و سرانجام امروز به مرخصی آمده است.

احمد زید آبادی، دبیرکل سازمان دانش آموختگان ایران (ادوار تحکیم وحدت) در خرداد ۸۸، تنها ساعاتی پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری دهم از سوی ماموران امنیتی بازداشت و ۱۴۱ روز در سلول انفرادی بند ۲۴۰ زندان اوین به سر برد. وی در آذر ماه ۸۹ از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ۶ سال زندان و تبعید در گناباد و ممنوعیت مادام‌العمر از فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی محکوم شد و اکنون دوران محکومیت خود را در زندان رجایی‌شهر می‌گذراند.

خاطرنشان می شود زیدآبادی در انتخابات ۱۳۸۸ در ستاد مهدی کروبی یکی از رهبران جنبش سبز ایران فعالیت می کرد.


حوزه :
  1. باســلام، در مورد آقای زیــدآبادی ۲مطلب را میشــود برجستــه کرد،
    اول اینکه: اگرکسی تمام نوشتــه های آقای احمــد زیدآبادی را بخوانــد، خواهــد فهمیــد که این مرد (آقای احمــد زیـدآبادی) چقدر مودب است و با احترام می نویســد وچقدر وطن دوست است ومردم دوست، می فهمد او شاگرد مرحوم سحابی است و خشونت پرهیــز و… بنابراین تعجب خواهد کرد، که این آقای قاضی چطور توانست چنین رای ای را برای نویسنــده چنــین مقالاتی صادر نماید! وباز خواهــد پرسیــد، نظامی که چنـین نویسنــده ای را تحمــل نکنــد، چطور نویسنــده ای را تحمــل خواهــد کرد؟ و بسیاری از سوالات دیگر…
    دوم اینکه: اگر شهـرسیــرجان، زادگاه آقای احمــد زیــدآبادی را بشناســد و بداند که در آنجا مواد مغــدر و اعتیاد چــه کرده است با جوانان آن مرز وبوم این مملکت… باز تعجب خواهــد کرد که از چنــین مکانی چطور چنــین جوانی رشــد کرده است؟! و… آری او برای جوانانیکه او را میشناسنــد، بحـــق یک الگوی واقعی است و نه تنهــا مردم زیــدآباد، سیرجان واطراف سیــرجان بلکه ملت ایران به داشتن فرزندی همچون احمــدزیــدآبادی بخود می بالــد، انشــاالله که ایشان به لطف پروردگاری که خود آقای احمــد زیــدآبادی و استــادش مرحوم مهنــدس سحابی و دیگرملی مذهبی های این دیار قبول دارند سلامت،موفق باشنــد. آمـــین

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.