شنبه 9th مارس 2013 , ساعت: 04:03کد مطلب : 38959 نسخه قابل چاپ
یکی از روحانیون حامی احمدی نزاد:

احمدی نژاد در برابر بنی صدر زمان ایستاده است!

در حالی که مخالفان رئیس دولت دهم تلاش می کنند وی را با بنی صدر مقایسه کنند مسعود شفیعی‌کیا از روحانیون حامی محمود احمدی‌نژاد می‌گوید هدف از تشبیه رئیس دولت دهم به ابوالحسن بنی‌صدر٬ تلاش برای اثبات اشتباه علی خامنه‌ای در حمایت از احمدی‌نژاد است.

به گزارش دیگربان  شفیعی‌کیا روز شنبه (۱۹ اسفند) به شبکه ایران گفته که «هدف از طرح بنی صدریزاسیون احمدی‌نژاد این است که بگویند رهبری به دلیل حمایت از وی اشتباه کرد و سپس فتنه‌ای که می‌خواهند را آغاز کنند.»

وی افزوده «مخالفین احمدی‌نژاد در تشبیه او به بنی صدر دچار اشتباه محاسباتی فاحشی شده‌اند» و «این اشتباه محاسباتی کار دست دشمنان وی خواهد داد.»

شفیعی‌کیا افزوده احمدی‌نژاد «آهنگرزاده» است و بنی‌صدر «آقازاده» و «آهنگر زاده‌ها می‌ایستند و مشکل را از ریشه حل می‌کنند جوری که انگار اساسا از ابتدا مشکلی وجود نداشته است.»

این روحانی در بخش دیگری از این گفتگو بی‌آنکه نامی از فرد یا جریان خاصی ببرد اظهار کرده است: «احمدی‌نژاد در برابر بنی صدر زمان ایستاده است.»

هفته گذشته صدا و سیما به بهانه سالگرد وقایع ۱۴ اسفند سال ۱۳۵۹ مستندی مربوط به دوران ریاست جمهوری ابوالحسن بنی‌صدر پخش کرد که با خشم حمایان احمدی‌نژاد مواجه شده است.

حامیان اقای علی خامنه‌ای در دو سال گذشته بار‌ها محمود احمدی‌نژاد را به بنی‌صدر تشبیه کرده‌اند.

پخش سراسری و بی‌سابقه این مستند که در آن تلاش شده مواضع مشترک احمدی‌نژاد و بنی‌صدر به تصویر کشیده شود٬ هشدار صریحی به رئیس دولت دهم محسوب می‌شود.


  1. احمد

    بیچاره بنی صدر با چه کسانی مقایسه میشود . استفاده از شخصیت های صدر اسلام نتیجه نداد ، آمده اند سراغ شخصیت های معاصر .
    باید شباهتی وجود داشته باشد . از این نظر پینوکیو و پدرش بهترین گزینه است .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.