یکشنبه 8th دسامبر 2013 , ساعت: 01:12کد مطلب : 56198 نسخه قابل چاپ
وکیل‌مدافع محمدرضا رحیمی

احضاریه ای برای موکلم ارسال نشده

وکیل‌مدافع محمدرضا رحیمی گفت: هیچ احضاریه‌ای مبنی بر ضرورت حضور آقای رحیمی در دادگاه کیفری استان برای رسیدگی به پرونده اختلاس از بیمه ایران ارسال نشده است.

رضا نادری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: آقای رحیمی یک پرونده دارد که در مرحله تحقیقات در دادسراست.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا رحیمی در جلسه‌ای که فردا در دادگاه کیفری استان تهران برای رسیدگی به پرونده بیمه تشکیل می‌شود، شرکت می‌کند یا خیر؟ گفت: هیچ احضاریه‌ای برای آقای رحیمی نیامده است، بنابراین ایشان در دادگاه حضور نخواهند داشت.

وکیل‌مدافع محمدرضا رحیمی ادامه داد: آقای رحیمی در این پرونده نه احضار شده و نه از او تحقیقی به عمل آمده است و این پرونده ارتباطی به او ندارد.

نادری در پاسخ به این سؤال که آیا در رابطه با اظهارات متهمین پرونده بیمه از محمدرضا رحیمی تحقیق نشده است؟، گفت: صحبت‌هایی که در دادگاه بیمه مطرح شده اظهارات متهمین پرونده بوده است و اگر دادسرا یا دادگاه لازم می‌دید در همان پرونده یا پرونده‌ای که قرار است فردا به آن رسیدگی شود، آقای رحیمی را احضار می‌کرد.

محسنی‌اژه‌ای در نشست خبری دوشنبه ۱۱ آذر ماه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا معاون اول رییس جمهور در دولت گذشته برای روز ۱۸ آذر به دادگاه احضار شده است یا خیر، گفت: ایشان قرار بود امروز برای ادامه تحقیقات بیاید و اگر آمده باشند مرحله دادسرا ان‌شاءلله مراحل نهایی را طی می‌کند ولی هنوز پرونده به دادگاه نرفته است.

وی افزود: البته پرونده بیمه جدا است. پرونده بیمه به دیوان عالی کشور رفت و این تاریخی که شما گفتید در رابطه با آن بخش از پرونده بیمه است که از سوی دیوان عالی کشور نقص شده و به دادگاه ارجاع شده است.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.