جمعه 4th اکتبر 2013 , ساعت: 09:10کد مطلب : 52635 نسخه قابل چاپ
محسن رضایی:

احساس کردم بعدازظهر روز ۲۴ خرداد اتفاقاتی دارد می افتد

محسن رضایی با گذشت بیش از سه ماه از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ از بروز اتفاقاتی در بعد از ظهر روز ۲۴ خرداد در خصوص شمارش آراء خبر داده است.

به گزارش دیگربان آقای رضایی این مطلب را روز جمعه (۱۲ مهر) در گفتگو با برنامه «شناسنامه» که از تلویزیون دولتی ایران پخش می‌شد٬ بیان کرده است.

وی گفته که «جمعه انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ تا قبل از ظهر در خیلی از استان‌ها نفر اول دوم بودم٬ اما از بعد از ظهر به بعد حس کردم اتفاقاتی دارد می‌افتد.»

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به جزئیات این اتفاقات هیچ اشاره‌ای نکرده٬ اما گفته بر اساس نظرسنجی‌ها نفر دوم انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ بوده است.

محسن رضایی در این دوره از انتخابات پس از حسن روحانی٬ محمدباقر قالیباف و سعید جلیلی در رتبه چهارم قرار گرفت.

این برای نخستین‌بار است که یک نامزد ریاست جمهوری درباره نتیجه انتخابات سال ۹۲ و روند رای‌گیری و رای‌شماری اظهاراتی معنادار بیان می‌کند.

0

حوزه :
 1. احمد

  این احساس از جنس همان احساس مقبولیتی است ، که سردار را نامزد مادام العمر کرده است .

  0
 2. جناب ســردار ســابق و دکتر فعلی آقای رضایی عزیز،
  باور بفرمائیــد فرمایشات شما درست است، خیلی از مردم ایران تاظهر همان روز تصمیم بر شرکت در انتخابات نگرفته بودند، تا اینکه پیـامکی رسیــد مبنی بر اینکه همــوطن عزیز… “پاشو برو و بخاطر کشورت و احترام به خاتمی بزرگوار، این مرد عزیز ومورد احترام ملت یک رای به آقای حسن روحانی به صنــدوق بیانداز…”(نقل به مضمون) واز آن پس پیامک ها و گفتگوهای تلفنی و پیامک وپیامکهــا بیــن مردم رد وبدل شد و این حماســه بوجـود آمد، ضمنا”آنانیکه رای ندادند شب هنگام و حتی قبل از شمارش آراء و بعــد از شنیـدن اخبارهای فارسی زبان خارج از کشور ماننــد بی بی سی و… از رای ندادن خود پشیمان شده بودند! شما اگر منظورت اینــه درست میگویی و درغیر اینصورت سوراغ دعا را اشتباه گرفته و سرنا را از تــه گشــاد آن داری میزنی!! تو آنوقت که راستی راستی در انتخابات ۸۸ تقلب شده بود، پا پس کشیــدی! راستی یادت می آید که میخواستی از رای مردم مثل ناموس ات مواظبت کنی؟! سرادار تو نتوانستی از پسرت مراقبت کنی…حتی در آن موقع که ســردار بودی و لباس در تنت بود!
  واما،خدایی برای این انتخابات برنامه ات از دیگران به مراتب بهتــر بود، لیکن ملت هوشیاره و سیاسی…فکر چیزهای دیگر را هم میکنــه که در توان شما نبود،.

  0
 3. شیرازی

  حتما سالهای قبل هم همینطور بوده و حقت را خورده اند ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
  خیلی متوهم هستی جناب سردار سایق

  0
 4. درود…..بجای.شمع.کافوری..چراغ.نفت.میسوزد…..اختیار..ما.مردم..خیلی.فهمیده؟؟؟؟؟.و.کشورمان.بدست.چه.کسانی.افتاده.؟؟؟…اینها.ازکجا.بیداشون.شد؟؟؟؟؟.این.دانشمندان.بزرگ.؟؟؟.این.ژنرالهای..جهانگشا.؟؟؟؟.اونیکه.بانها.سردوشی.ژنرالی.داد..خودش.سربازی.هم.نرفته؟؟؟؟..خدا.نیامرزد..جیمی.کارتر.و.مارگارت.تاچر.انگلیسی.را.و.گوادالوب.نشینهای.بیشرم.را.که.این..قبا.را.برای.ما.ملت.جهان.سومی.عقب.افتاده.دوختند.و.تن.مان.کردند؟

  0
 5. ناشناس

  vaghtie keh bisavadha anan keshvar dasteshan bashad tavahom bareshan miedarad va hagh va batel ra avazie miebienand

  0

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.