سه‌شنبه 9th سپتامبر 2014 , ساعت: 05:09کد مطلب : 66974 نسخه قابل چاپ
حداد عادل:

آن سر دنیا هم گشت ارشاد وجود دارد

غلامعلی حداد عادل عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مدعی است که در آن سر دنیا هم گشت ارشاد وجود دارد منتهی حدش با ما فرق دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از «پارسینه»، حداد عادل با بیان اینکه موضوع حجاب یکی از دغدغه‌های قدیمی بنده بوده است، تصریح می‌کند: حجاب در درجه اول یک امر اعتقادی است یعنی اگر می‌خواهیم حجاب در کشورمان وجود داشته باشد باید سعی کنیم که اعتقاد به حجاب را طوری پرورش دهیم که کسی احتیاج به مامور و بخشنامه نداشته باشد. اما سوال این است که آیا باید برخوردی صورت بگیرد یا نه؟

این محافظه کار تندرو  می‌افزاید: اگر چیزی قانونی شد، این قانون باید رعایت شود و اگر عده‌ای خواستند عامدانه قانون را پشت سر بگذارند، با آنها برخورد خواهد شد. در کشورهای دیگر هم با برهنگی برخورد می‌کنند و اختلاف بر سر حد آن است. اگر کسی بخواهد در ایران اسلامی هنجارها را به هم بزند و ارزش‌ها را منکر شود قانون با او برخورد می‌کند اما باید توجه کنیم که در آن سر دنیا هم گشت ارشاد وجود دارد منتهی حدش با ما فرق می‌کند ولی اصل موضوع فرقی نمی‌کند.

 


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.