دوشنبه ۱۸ام دی ۱۳۹۱ , ساعت: ۱۰:۱۰کد مطلب : 33668 نسخه قابل چاپ
مولاناعبدالحمید:

آموزش و پرورش استان را به افراد محلی بسپارید

مولانا عبدالحمید نسبت به سیاست های آموزش و پرورش در استان سیستان و بلوچستان اعتراض کرد.

به گزارش سایت سنی آنلاین، مولانا عبدالحمید در بخشی از خطبه های خود نماز جمعه هفته گذشته با تاکید بر آموزش علوم روز و دانشگاهی و ناکافی بودن یادگیری علوم دینی به “افت شدید تحصیلی در استان” اشاره کرد و گفت: متاسفانه استان سیستان و بلوچستان با افت تحصیلی بسیار شدیدی مواجه است و فرزندان ما، به ویژه در روستاها، به دانشگاهها راه پیدا نمی کنند.

ایشان ادامه داد:  پیشنهاد ما به آموزش و پرورش آن است که اگر می خواهد استان در این زمینه پیشرفت نماید، آموزش و پرورش را در دست افراد محلی بدهد. این سیاست آموزش و پرورش که در شهرهای استان از افراد دیگر استان‏ها استفاده می شود، این سیاست درستی نیست و باید آن را تغییر دهد و مسئولیت را در اختیار افرادی از خود منطقه واگذار نماید. زیرا امید ما آن است که این افراد دلسوزی بیشتری نسبت به فرزندانشان داشته باشند و بیشتر تلاش کنند. لذا درخواست تمام اهل سنت این است که آموزش و پرورش در سیاست خود تجدید نظر کند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.