چهارشنبه 5th دسامبر 2012 , ساعت: 10:12کد مطلب : 31291 نسخه قابل چاپ
بهانه ای جدید برای اتلاف بودجه و پول مردم:

آموزش مربیان عفاف و حجاب در دانشگاه‌ها و مدارس

معاون امور خانواده مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری، گفت: تا یکی دو هفته آینده با یکی از سازمان‌های مردم نهاد به منظور آموزش مربیان عفاف و حجاب قرارداد می‌بندیم تا افراد پس از طی دوره آموزشی در مدارس، اداره‌ها و دانشگاه‌ها درباره عفاف و حجاب سخنرانی کنند.

زهرا سجادی درگفت‌وگو با ایسنا، افزود: تعداد مربیان عفاف و حجاب حوزه علمیه کم است؛ این در حالیست که مدارس و اداره‌ها از ما خواهان معرفی مربی در این زمینه هستند، بنابراین قرار است با یکی از سازمان‌های مردم نهاد خوب قرار داد ببیندیم تا تعدادی از فرهنگیان را در زمینه عفاف و حجاب آموزش دهند. این افراد پس از گذراندن دوره‌های آموزشی می‌توانند در دانشگاه‌ها، اداره‌ها و مدارس در زمینه عفاف و حجاب سخنرانی کنند.

معاون امور خانواده مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در ادامه گفت: این افراد حدود ۱۵۰ نفر هستند که قراراست در تهران فعالیت کنند.

وی در ادامه گفت: سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه‌های علمیه هم در زمینه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب کارهای خوبی انجام داده‌اند و هرچه این کارها تقویت شود به نفع نظام است. هرچند که موازی باشد.

سجادی در پایان درباره اینکه ممکن است این اقدامات موازی‌کاری محسوب می‌شود، تاکید کرد: این اقدامات موازی‌کاری نیست!


حوزه :
  1. احمد

    کاش حداقل در باره جلوگیری از ابتلا به ایدز آموزش دیده باشند ، این مربیان عفاف!.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.