شنبه ۱۱ام شهریور ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۵:۰۶کد مطلب : 22005 نسخه قابل چاپ
معاون فرهنگی سپاه پاسداران

آمریکا به سوریه حمله کند ایران و متحدان اسد وارد عمل می شوند

سردار محمدعلی آسودی در گفت و گو با  باشگاه خبرنگاران، با اشاره به تهدیدات آمریکا علیه سوریه گفت: در صورت حماقت آمریکا و حمله نظامی این کشور به سوریه، پیمان نظامی مشترک متحدان سوریه به‌ اجرا گذاشته می‌شود.

وی افزود: آمریکا برای جبران شکست‌های خود در منطقه، به جنگ روانی روی آورده و با همکاری قطر، ترکیه و عربستان قصد ضربه زدن به سوریه و فراهم کردن مقدمات سقوط نظام سوریه را دارد.

معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران با ادعای  شکست سناریوی آمریکا در منطقه ادامه داد: آمریکا در منطقه با مشکل روبرو است؛ حضور نظامی در سوریه هم بحرانی دیگر برای باراک اوباما به دنبال دارد و صحبت‌های وی در آستانه انتخابات درباره حمله به سوریه جنبه تبلیغاتی داشته و بلوف سیاسی محسوب می‌شود.

آسودی تاکید کرد: در صورتی که آمریکا به سوریه حمله کند، ایران به همراه متحدان سوریه وارد عمل می‌شود که این امر شکستی مفتضحانه را برای آمریکا رقم خواهد زد.

خاطرنشان می شود آمریکا تاکید کرده در صورت استفاده دولت اسد از تسلیحات شیمیایی  بلافاصله به سوریه حمله خواهد کرد.


 1. shirazi

  بند تنبان خودت را سفت ببند که نیافتد

 2. پیمان

  یکی رفته بود شکار شیر و فریاد میزد و تیزی می‌داد. گفتند چه می‌کنی گفت فریاد می زنم که شیر بترسد و تیز می دهم چون خودم می‌ترسم. حکایت این جناب سردار کیلویی یک شبه همین است.

 3. ناشناس

  لاف تو خالی‌ است. حکومت در شرایطی است که هر حرکتی‌ که بکند به ضررش است.

 4. حماسه ایرانی

  سگی که پارس می کند گاز نمی گیرد. اگر هیچکس نداند، خود این سردارهای قاچاقچی و چاقوکش بهتر میدانند که اگر باد بر خیزد، اینها اولین کسانی هستند که باد آنها را با خود خواهد برد.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.