یکشنبه 18th مارس 2012 , ساعت: 11:03کد مطلب : 2041 نسخه قابل چاپ
جزئیات جدید از شرایط علی دایی در بیمارستان

آقای گل جراحی شد

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن شهرری که پس از بازگشت از اصفهان دچار سانحه رانندگی شده بود؛ مورد عمل جراحی قرار گرفت و حال عمومی وی رو به بهبود است.

به گزارش ایلنا، علی دایی که پس از شکست تیمش مقابل سپاهان اصفهان قصد بازگشت به تهران را داشت در اتوبان اصفهان به دلیل واژگونی اتومبیلش دچار صدمه‌دیدگی شده و به بیمارستان منتقل شده بود؛ مورد عمل جراحی قرار گرفت.

آقای گل فوتبال جهان شب شنبه در بیمارستان شهید بهشتی کاشان مورد عمل جراحی قرار گرفت. او پس از ۴ ساعت حضور در اتاق عمل در ساعت ۴ بامداد به بخش «آی‌سی‌یو» رفت و زیر نظر پزشکان به ریکاوری و رسیدن به حالت عادی رسید.

عمل جراحی علی دایی برای ترمیم بخشی از ناحیه گوش بود. ضمن اینکه او از ناحیه پوست سر نیز مورد عمل جراحی قرار گرفت. براساس آخرین اخبار قرار بود علی دایی صبح یکشنبه مرخص شود که پزشکان تشخیص دادند چند ساعتی بیشتر تحت‌نظر باشد.

بر اساس این گزارش محمد دایی برادر دایی و میاچ مربی راه آهن نیز در اتومبیل حادثه دیده حضور داشتند که مشکل جدی برای آنها به وجود نیامده است.

گفته می شود پس از تصادف دایی مقداری از اموال شخصی وی از جمله مقداری پول و ساعتش به سرقت رفته که ماموران انتظامی در حال پیگیری این موضوع هستند.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.