پنج‌شنبه 16th آگوست 2012 , ساعت: 03:08کد مطلب : 20259 نسخه قابل چاپ
فشار افکار عمومی جواب داد؟

آقای خامنه‌ای «سرزده» به مناطق زلزله‌زده سر زد

آقای علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی صبح امروز با حضور سرزده در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی به ابراز همدردی با ساکنان این مناطق پرداخت و از نزدیک در جریان خسارات وارد شده و نحوه کمک رسانی به زلزله زدگان قرار گرفت.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبری، روستای سرند از توابع شهرستان هریس یکی از مناطقی بود که مورد بازدید وی قرار گرفت.

آقای خامنه‌ای سپس با حضور در روستای کوویچ با مردم این روستا از نزدیک دیدار و گفت‌وگو کرد.

 رهبر جمهوری اسلامی در جمع مردم کوویچ هدف اصلی از سفر به مناطق زلزله زده را ابراز همدردی و همدلی با مردم این مناطق و عرض تسلیت بیان و تاکید کردند : همه ملت ایران با ساکنان مناطق زلزله زده همدرد و همدل هستند. مردم ایران، مردمی متحد و یکپارچه هستند و همین اتحاد و یکپارچگی موجب قدرت و نیرومندی ملت شده است.

وی با توصیه مردم مناطق زلزله زده به صبر و بردباری خاطر نشان کرد: اگر ساکنان این مناطق با یکدیگر همکاری و همدلی داشته باشند این حادثه می تواند به سکوی پرش و دگرگونی چهره این منطقه تبدیل شود.

وی همچنین خدمت رسانی به مردم مناطق زلزله زده را خوب ارزیابی کرد و افزود: البته مسئولان برای بازسازی و مقاوم سازی مناطق زلزله زده وظایف سنگینی دارند و مردم این مناطق نیز باید به مسئولان برای انجام این وظایف سنگین کمک کنند


 1. shirazi

  ۱ – اگر سرزده سر زد پس میکروفون و بلند گوهای سخنرانی ایشان چطور از قبل نصب شده بود ؟
  ۲ – حضرت عظما زلزله زدگان نیاز به سخنرانی ندارند به کمک مالی و غیره نیازمندند سی و واندی سال سخنرانی شما و نمایندگان شما را شنیده و تحمل کرده اند
  ۳- سرزده سرزدید که مبادا بفهمند که اعلیحضرت ولی نا فقیه می آیند و با لنگه کفش استقبال شوید
  ۴- این آقایان دور و بر شما که نمیگذاشتند آن بینوایان بشما نزدیک شوند جز چند نفر افراد خودتان در نقش زلزله زدگان سرزده با شما آمده بودند ؟
  بس کن . بس کن سالوس بازی تا به کی ؟ چیزی که برای تو ارزش ندارد مردم این سرزمین است / {…}

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.