جمعه 20th سپتامبر 2013 , ساعت: 05:09کد مطلب : 51861 نسخه قابل چاپ
از سوی خانواده

آزادی مهدی محمودیان تکذیب شد

در حالی که در برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبر از آزادی مهدی محمودیان داده شده بود همسر این زندانی سیاسی خبر آزادی او را تکذیب کرد.

به گزارش کلمه، الهام ذوالفقاری همسر این روزنامه نگار دربند با تکذیب خبر برخی از سایت ها و روزنامه ها مبنی بر آزادی مهدی محمودیان گفت: مهدی روز چهارشنبه به زندان بازگشت و هنوز خبری از آزادی مشروط او نیست.

محمودیان که در خصوص برخی مسائل پس از انتخابات از جمله وقایع بازداشتگاه کهریزک اطلاع رسانی کرده بود، ۲۵ شهریور ماه ۸۸ در منزل شخصی اش بازداشت و به اتهام اجتماع و تبانی علیه نظام به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شده است.

همسر این زندانی سیاسی با ابراز خوشحالی از آزادی تعدادی از زندانیان سیاسی به کلمه گفت: امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و تنها به آزادی این تعداد از زندانیان محدود نشود.

همسر محمودیان ادامه داد: پیش از بازگشت مهدی از او خواستند درخواست آزادی مشروط خود را بنویسد اما او قبول نکرد و برای آزادی مشروط نامه ای ننوشت.

روز چهارشنبه تعدادی از زندانیان بعد از انتخابات آزاد شدند و در این میان برخی اخبار حکایت از آزادی مهدی محمودیان، احمد زیدآبادی و عیسی سحرخیز داشت که آزادی همه این افراد توسط خانواده هایشان تکذیب شد.

 


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.