یکشنبه 15th جولای 2012 , ساعت: 01:07کد مطلب : 16475 نسخه قابل چاپ
اشرف منتظری با ارسال پیامی به مناسبت درگذشت زینب کروبی خواستار شد

آزادی فوری مهدی کروبی

در ادامه ارسال پیام های تسلیت شخصیت ها و گروه های سیاسی  به مهدی کروبی به مناسبت درگذشت خواهر گرامیش ، اشرف منتظری دختر مرحوم آیت الله منتظری با ارسال پیامی خطاب به این  رهبر محصور جنبش سبز ایران و خانواده اش ضمن ابراز تسلیت به خاطر درگذشت آن مرحومه مغفوره برای آزادی ایشان از حصر غیرقانونی  ابراز امیدواری کرد. 

متن کامل این پیام به نقل از صفحه فیس بوک دختر آیت الله منتظری شرح زیر است: 

سمه تعالی

بدینوسیله رحلت همشیره مکرمه حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ مهدی کروبی دامت افاضات را به ایشان و تمام منسوبین بیت معظم له تسلیت می گویم. آن بانوی محترمه که مادرشهید مفقود الاثر مصطفی شریفی می باشد درحالی از دنیا رفت که برادر مبارز خود که سالیانی در رژیم گذشته در حبس و ناراحتی به سر می برد اکنون نیز در حصر غیر قانونی به سر می برد و از حقوق اولیه یک منتقد سیاسی محروم می باشد. سلامتی و آزادی فوری ایشان در جهت انجام وظایف ملی و دینی و مغفرت و علو درجات را برای همشیره محترمه ایشان از خداوند قادر مسألت دارم.

اشرف منتظری

 


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.