بایگانی برای :خوراک متنی این بخش اخبار

شنبه ۳۰م فروردین ۱۳۹۳ درخواست محی الدین شیرازی از موسوی و کروبی برای توبه

رفع حصر خانگی بدون اقرار به خطا مانند قبول ابطال انتخابات است

آیت الله محی الدین حائری شیرازی در نامه ای سرگشاده به آقایان کروبی و موسوی رهبران جنبش سبز ایران از آنها خواسته است توبه کنند و رفع حصر بدون توبه را مانند پذیرش ابطال انتخابات دانسته است.

شنبه ۳۰م فروردین ۱۳۹۳ وخامت آلودگی هوا از زبان وزیر بهداشت

چند ماهی است حالاتی شبیه آسم دارم

به عنوان نمونه هم خودم را مثال زدم. من در گذشته اکثر زمان کاری را در اتاق عمل سپری می‌کردم؛ جایی که داشتن سامانه تصفیه هوا برای آن الزامی است و مشکل تنفسی هم نداشتم؛ اما حالا چند ماهی است که حالاتی شبیه آسم دارم و مجبورم از اسپری استفاده کنم.

شنبه ۳۰م فروردین ۱۳۹۳ پاسخ تلویحی فرمانده نیروی زمینی سپاه به حسن روحانی

سپاه صد در صد سیاسی است اما حزبی نیست

اگر سیاسی بودن به معنای تعهد سیاسی، بصیرت سیاسی و حضور در صف مقدم مبارزه با دشمنان انقلاب و نظام اسلامی است، سپاه صددرصد سیاسی است. اما سیاسی بودن به مفهوم حزبی بودن برای سپاه خط قرمز است.

شنبه ۳۰م فروردین ۱۳۹۳ نامه امیر حکمتی به ظریف

من جاسوس نیستم!

امیر حکمتی در نامه‌ای خطاب به وزیر امور خارجه ایران مدعی بی‌گناهی شد و از وی خواست تا پرونده قضایی مطرح شده علیه وی گرفتار آن چه اختلافات تاریخی دیپلماتیک میان دو کشور خواند، نشود.

شنبه ۳۰م فروردین ۱۳۹۳ شهادتنامه ۷۴ زندانی درباره حوادث پنجشنبه اوین:

آقای دادستان! تعقیب و مجازات این مجرمان، وظیفه شماست

در شهادت نامه ای خطاب به دادستان تهران که به امضای اکثر قریب به اتفاق زندانیان حاضر در بند ۳۵۰ رسیده، به شرح آنچه روز پنج شنبه در این بند گذشت و رفتار بی سابقه ی ماموران امنیتی پرداختند

جمعه ۲۹م فروردین ۱۳۹۳ کنایه حسن روحانی به فرماندهان سپاه

ارتش نه از ملت و دولت سهم خواهی کرده نه در بازی های سیاسی دخالت کرده

رئیس‌جمهور در سخنانی که به نظر می رسید به نوعی طعنه به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران هرگز از ملت و دولت منتخب مردم سهم‌خواهی نکرده و همواره به دنبال از دفاع از میهن، کشور و نظام مردمی بوده است.

جمعه ۲۹م فروردین ۱۳۹۳ مادر عماد بهاور:

دادستانی و زندان و مجلس تعطیل است اما مادر بودن تعطیل بردار نیست

نه خیر متاسفانه ما هیچ خبر جدیدی نداریم، ما هم اخبار را از طریق سایت ها شنیده ایم و با خودشان که نمی توانیم تماس بگیریم، با زندان هم که هیچ وقت نتوانسته ایم تماس بگیریم...

جمعه ۲۹م فروردین ۱۳۹۳ واکنش علی مطهری به ضرب و شتم زندانیان

تکذیب کنندگان به خانواده های زندانیان سیاسی اجازه ملاقات دهند

علی مطهری نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد ضرب و شتم زندانیان بند 350 اظهار نظر کرد و در متنی کوتاه نوشته است: تکذیب کنندگان به خانواده های زندانیان سیاسی اجازه ملاقات دهند.

جمعه ۲۹م فروردین ۱۳۹۳ همسر امین چالاکی خطاب به مسئولان:

سری به بند ۳۵۰ بزنید تا خون‌های ریخته ۲۸ فروردین ۹۳ را ببینید

جمعه ۲۹م فروردین ۱۳۹۳

مجروحان بند ۳۵۰ به بیمارستان طالقانی منتقل شدند

سایت کلمه از انتقال مجروحان حمله به بند 350 اوین به بیمارستان طالقانی سپاه خبر داده است و آورده است:"در حالی که اسماعیلی رییس سازمان زندانهای کل کشور در اقدامی عجولانه و شتاب زده، اخبار منتشر شده از حمله ی ماموران به بند ۳۵۰ زندان اوین را تکذیب می کند، گزارش ها حاکی از آن است که مجروحان این درگیری از بیمارستان طالقانی تهران بازپس گرفته شده و به زندان عودت داده اند."

فیلتر کردن مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.